reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny,
przeczytałam całe forum od deski do deski. Jest tu tyle wspaniałych inspirujących historii, które dodają mi nadziei.
Czekam na swoją pierwszą betę, już/aż 6 września... Za mną już długa droga: 3 lata starań, endometrioza, torbiele, clo, wyciszanie... Uff dużo tego ☺️
Ale nie tracę nadziei i wierzę, że się uda! To jedne z najdłuższych 2 tygodni w moim życiu...Obserwuję i nasłuchuję swój brzuch jak wariatka. Czasem zamieniam się w oazę spokoju, a czasem wręcz przeciwnie... Jak to przetrwać?
Czesc...ja transfer mialam 12 sierpnia(3 podejscie) tez chcialam sie wsluchiwac i zdalam sobie sprawe, ze co ma byc to bedzie. Po transferze zjadlam ananasa bo wyczytalam tak w sieci. 3-4 dni po transferze zaczelo mnie mdlic i nagle wszystko puscilo..stwierdzilam, ze pewnie znowu sie nie usalo i tydz po pojechalam do siemian na 2 cale cudowne dni. W 11 dzien zrobilam pierwsza bete i wyszla 0.853..przyszlo lekkie zalamanie. Powiadomilam rodzine i znajomych nobi wypalilam cala paczke papierosow. Juz wybralam nastepna klinike, ustalilam termin. W srode zrobilam nastepna bete bo lekarz kazal i jakie bylo moje zdziwienie...kiedy wysza 15...zadz do lekarza w szoku krzyczalam, smialam sie i nie wiem co jeszcze. W czwartek nastepny test..19. W piatek gdynia, a w sobote natepna beta(bo to ciezko uwierzyc). I jest....a teraz siedze i placze bo sie boje, ze tylko cudowny sen. Za 2 tyg pierwsze usg. Dzisiaj czuje sie jakbym miala grype..czyli ciezkie rece i lekkie zawroty i mysle...dalej ze mna jestescie. Powiem wam dziewczyny, ze to jest tak wielkie szczescie.....ze ciezko to ujac slowami...buziaki i trzymam za was kciuki nawet nie wiecie jak bardzo pragne zeby sie wam udalo....kasia
 
Czesc...ja transfer mialam 12 sierpnia(3 podejscie) tez chcialam sie wsluchiwac i zdalam sobie sprawe, ze co ma byc to bedzie. Po transferze zjadlam ananasa bo wyczytalam tak w sieci. 3-4 dni po transferze zaczelo mnie mdlic i nagle wszystko puscilo..stwierdzilam, ze pewnie znowu sie nie usalo i tydz po pojechalam do siemian na 2 cale cudowne dni. W 11 dzien zrobilam pierwsza bete i wyszla 0.853..przyszlo lekkie zalamanie. Powiadomilam rodzine i znajomych nobi wypalilam cala paczke papierosow. Juz wybralam nastepna klinike, ustalilam termin. W srode zrobilam nastepna bete bo lekarz kazal i jakie bylo moje zdziwienie...kiedy wysza 15...zadz do lekarza w szoku krzyczalam, smialam sie i nie wiem co jeszcze. W czwartek nastepny test..19. W piatek gdynia, a w sobote natepna beta(bo to ciezko uwierzyc). I jest....a teraz siedze i placze bo sie boje, ze tylko cudowny sen. Za 2 tyg pierwsze usg. Dzisiaj czuje sie jakbym miala grype..czyli ciezkie rece i lekkie zawroty i mysle...dalej ze mna jestescie. Powiem wam dziewczyny, ze to jest tak wielkie szczescie.....ze ciezko to ujac slowami...buziaki i trzymam za was kciuki nawet nie wiecie jak bardzo pragne zeby sie wam udalo....kasia
Gratulacje :) czyli jednak z malej bety tez sa ciaze :)
Trzymam kciuki za piekne widoki na usg :)
Takie szczesliwe zakonczenia daja nam kopa do dzialania :)
Aniu widzisz sa takie przypadki wiec juz nie denerwuj sie:)
 
Trzymamy kciuki za wizyte :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :)
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


2:Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja
2:Zosia 87 - betowanie 2


3:kilosiera- transfer
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
5:ema51 -betowanie
5:Zosia87 - wyniki bety
5:Ewunka - rozpoczecie stymulacji
6:katherina203 - betowanie
8: rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
9:milagros wizytya kontrolna przed transferem
9: Ewunka - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
12:shaggy - rozpoczecie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
21:husan- badania prenatalne
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Dragonfly, to tez masz niska betę jak jak ja... Tez czekam na usg za dwa tyg. W którym dniu miałaś ostatnia betę? Mnie drugi dzien boli brzuch na okres, a dzis jeszcze głowa... Moge wziąć jakis paracetamol ? Bralyscie ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry