reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki dziewczyny za miłe powitanie i za kciuki:-)

lolitka200 tak wiem że te leki jakkolwiek się nazywają mają takie same skutki uboczne, ale ja właśnie staram sie dowiedziec jakie, mi doktor powiedziała że moge sie czuć jak kobieta w trakcie menopauzy czyli jak? Skąd ja mam to wiedzieć jak to jest:confused::-p Nie wiem czego mam sie spodziewać:baffled: dziś wzięłam dopiero pierwszy zastrzyk więc jak narazie jest wszystko ok:tak:
 
reklama
roxii ja tam nie mialam zadnych skutkow ubocznych :D bynajmniej nie zauwazylam :D

dziewczyny ile dni przed oddaniem spermy jest zalecana wstrzemiezliwosc seksualna ?:D
 
joweg , dawno mnie tutaj miedzy Wami nie bylo , bo potrzebowalam malej przerwy, oderwania mysli od tego wszystkiego co ostatnio przeszlismy z mezem. W polowie lutego mamy wizyte z innym niz poprzednio lekarzem. W zwiazku z tym nie wiem kiedy zaczniemy kolejne podejscie.

Pozdrawiam wszystkie, stare i nowe bywalczynie forum i jeszcze raz zycze wszytkiego naj naj na ten Nowy Rok 2012
 
lili19- dzieki bo czekam na okres i jak pojedziemy na wizyte to moze wtedy maz bedzie juzz mogl oddac , musze wiedziec na czym stoje bo nie wytrzymam :)
 
dziewczyny czy ktorys z waszych partnerow mial azoospermie, oligospermie ? tak strasznie sie boje tych wynikow nasienia :(:(:(
 
Ostatnia edycja:
joweg - a kto to wie czemu malpa nie przylazi. nie denerwuj ludzi i zrob testa no bo sprawdzam forum co 30 minut zeby zobaczyc dobre wiadomosci od ciebie:)

roxii - tak, mozesz sie czuc jak w menopauzie, uczucie goraca, napady potow i takei tam... ale mozesz nie miec nic jak ja a juz kilka razy przez to przechodzilam. u mnie byly tylko problemy ze snem wiec jak widzisz mozna miec naprawde rozne objawy lub ich nie miec wcale. nie czekaj na nie bo moga nie przyjsc czego zycze
 
lolitka200- nie wymiekne nie robie testa :D i dzis znowu @ niema , migrenty tez :/ tylko chyba nabawilam sie grypy jakies zoladkowej bo od rana mi nie dobrze :/
 
Lilu19 - Wiesz co dużo dziewczyn jest zadowolona z Provity.
Ja ogólnie też byłam , nie było problemu z terminami święta nie święta jak trzeba mieć wizytę to jest. Klinika na wypasie , sprzęt , sale zabiegowe i personel ok. Ale jak bym miała tam wrócić to poszłabym do dr Mańki (ja leczyłam się u Grettki). O krakowskich klinikach nic nie wiem bo w sumie nie interesowałam się wcześniej. Ale chyba spróbuję jeszcze raz w Bielsku , zobaczymy.
A Ty kiedy chcesz zacząć ?

joweg - Uparta jesteś jak osioł - zrób ten test jak nie dla siebie to dla Nas bo zwariować można. Kurcze ja już dawno na Twoim miejscu bym zrobiła , bo jeżeli zdarzył się cud to chyba lepiej wcześnie wiedzieć żeby chociażby witaminy odpowiednie brać.

Dziewczyny powiedźcie Jej coś !!!!!!!!

Roxii - Witamy na forum. Niestety nie znam leku , o którym piszesz ale wszystko raczej podobnie działa.
Jesteś dopiero na początku drogi , ale zobaczysz że szybko zleci i będziesz miała za chwilę transfer. Życzę powodzenia.
Jeżeli masz jakieś pytania to pytaj.
 
reklama
Do góry