reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam dziewczyny w Nowym Roku. Raz jeszcze dziękuję Wam za wsparcie. Aż trudno uwierzyć , że niby jesteśmy dla siebie obce a z drugiej strony liczymy na siebie i przeżywamy wspólnie wszystkie radości i smutki.

Lilu19 Witam , ja 2x imsi miałam w Katowicach Provita , a to ostatnie w Bielsku Ferti-Med.
Tak w zasadzie to nie wiem co dalej robić. Myślałam żeby troszkę odpocząć , podładować się i spróbować raz jeszcze w Bielsku. We wtorek będę dzwonić do kliniki i zobaczymy co dalej.
Proponujesz może jakąś klinikę w Krakowie?

Aisha_23 No nagadałam się , że się schleję ale jakoś nie miałam ochoty. Wypiłam 2 drinki przez całą noc - to poszalałam co;-). A Ty odpoczywasz sobie ? Czekam kochana na dobre wieści od Ciebie , a takie będą zobaczysz.

Magdusia 31 , Kaśka31 - Życzę wysokich betek !!!!!!!!!!
 
Hej dziewczyny!
Chciałabym dołączyć do Waszego grona, już kiedyś pisałam coś na tym wątku, ale to było daaaawno i nikt mnie juz tu pewnie nie pamięta;-)

My staramy sie o dzidzie ponad 3 lata mamy za sobą nieudane IUI a teraz po 1,5 roku oczekiwania, pod koniec stycznia podchodzę do ivf ICSI. Dzisiaj wzięłam pierwszy zastrzyk Suprecur -nie wiem czy któraś z Was będzie to znała, bo ja mieszkam w UK i tu pewnie sa inne leki, ale jeśli któraś z Was miała z tym kontakt to oczywiście z chęcią dowiedziałabym się jakie były skutki uboczne przyjmowania tego leku;-)
Powiem Wam że jestem pozytywnie nastawiona do tego zabiegu, ale tak troszkę sobie Was poczytałam i widzę ze jest tu kilka dziewczyn które juz kilka razy podchodziły do ivf i nic, strasznie to przykre:-( I tak mój optymizm trochę zmalał:sorry2: ale staram się być dobrej myśli:tak:
Oczywiście za wszystkie trzymam mocno kciuki, bo kiedyś musi się udać!!:-D
 
Jo.M- ja jestem przed wyborem kliniki, a ze pochodze z tamtych okolic wiec zastanawiam sie nad krakowem klinika Parens dawna nazwa centrum in vitro a katowicami czyli provita.
 
Ostatnia edycja:
Witaj Roxii :-) In vitro ma dużą skuteczność, jak nie za pierwszym to za drugim czy trzecim razem na pewno się uda. Najważniejsze, żeby mieć mrozaczki, bo przechodzenie kilka razy przez całą procedurę ze stymulacją jest bardzo trudne. Trzymam kciuki :tak: Tego leku, o którym piszesz, faktycznie nie znam.
 
hej roxi serdecznie Witam :) no i zycze powodzienia:) trzymamy kciuki :)
lilu19-chciabym miec prawo wyboru hehe u mnie w okolicy tylko jedna klinika wiec niemam co wybierac ;D
 
siema laski..... joweg - to zes se popila. ja se szampana dla dzieci kupilam i tez mialam dobrze hahaha

roxii - niewazne jaka nazwa leku. wsie agonisty, antagonisty, gonadropiny maja te same skutki uboczne (nie kazdy je ma). nic sie nie boj, badz pozytywna, ale sie nie nastawiaj ze sie uda napewno. podejdz do cyklu z duza nadzieja - bo kazde podejscie to szansa

JoM - odpocznij. nic na sile - wszystko mlotkiem. ivf nie ucieknie, a relaks o ile mozliwe dobrze zrobi
 
reklama
lolitka200- tak sie zastanawiam czy zadzwonic do lekarza czy nie :) 40 dzien cyklu , czyli chyba lada dzien powinnam okres dostac nie ?
 
Do góry