reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chyba tak, yyyy zobaczymy jak to będzie teraz mam jeszcze dużo badań z mężem do zrobienia i muszę to zrobić jeszcze przed 13 sierpnia bo jedziemy na wakacje.,a czas oczekiwania wynosi miesiąc, a przed 16 września muszę je wszystkie odebrać bo nie zaczniemy
 
Chyba tak, yyyy zobaczymy jak to będzie teraz mam jeszcze dużo badań z mężem do zrobienia i muszę to zrobić jeszcze przed 13 sierpnia bo jedziemy na wakacje.,a czas oczekiwania wynosi miesiąc, a przed 16 września muszę je wszystkie odebrać bo nie zaczniemy
A jakie badania masz zlecone. To jest twoje 1 podejscie bo juz nie pamietam ?:)
 
Dziewczyny jak mówicie, że działa to też sobie dzisiaj kupiłam drogie to trochę ale jak ma pomóc to nie ma wyjścia
 

Załączniki

  • DSC_0274.JPG
    DSC_0274.JPG
    802,1 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Był ktoś w Invimed w Poznaniu? Jestem zapisana na poniedziałek do dr Sroki. Wiecie coś o tym miejscu? Jakieś opinie?
Hej. Ja podchodziłam do in vitro w Invimedzie w Poznaniu, leczylam się najpierw u dr Małka, a przy pierwszym niepowodzeniu zmieniłam na dr Kampioni. Miejsce z wysoką kulturą i dyskrecją. Dr Sroka wykonywał mi punkcje przy drugim podejściu i raz byłam u niego na monitorowaniu, gdy moja lekarka była na urlopie. Uzmysłowił mi, aby się nie spieszyć i polecił aby w moim przypadku pójść długim protokołem a nie krótkim.
 
Do góry