reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny znalazłam ortopedę który mam nadzieję pomoże mi z tym kolanem na tyle żeby nie konflitkowalo mi to że stymulacja;) wizytę mam w pon i mam nadzieję chociaż na dobrą diagnozę i zmianę tej cholernej szyny na jakiś stabilizator;/
 
reklama
Podpowiedzcie prosze czy do czasu transferu mozna pic jakies herbaty ziolowe? Jak tak to jakie?
Ja pilam miętę w ilościach hurtowych a co wieczór parzylam miętę melise i pokrzywę i pilam po 2 szklanki taka miałam ochotę. Moim zdaniem herbaty ziołowe nie zaszkodzą a mi mięta bardzo pomagała na trawienie ;)) kiedy transfer?
 
Takie badania jeszcze nas czekają
 

Załączniki

  • DSC_0275.JPG
    DSC_0275.JPG
    496,5 KB · Wyświetleń: 97
Hej. Ja podchodziłam do in vitro w Invimedzie w Poznaniu, leczylam się najpierw u dr Małka, a przy pierwszym niepowodzeniu zmieniłam na dr Kampioni. Miejsce z wysoką kulturą i dyskrecją. Dr Sroka wykonywał mi punkcje przy drugim podejściu i raz byłam u niego na monitorowaniu, gdy moja lekarka była na urlopie. Uzmysłowił mi, aby się nie spieszyć i polecił aby w moim przypadku pójść długim protokołem a nie krótkim.
Jeszcze jedno bo nic nie widać na pierwszym
Dziękuję bardzo :)
 
reklama
Miałam te wszystkie badania robione przy ciąży (fakt że są z kwietnia)ale może nam je odpuszczą :p Zawsze to szybciej i taniej :p
 
Do góry