reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za wizyte :)

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi
Kciuki za kropki misiaka zeby zostaly z mamusia

Do zbycia marvelon 17 szt jesli ktos potrzebuje marzen88 z checia sie pozbedzie

Sierpień


5:Roksi89- wizyta w klinice

6:koralik83 - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
8: pisanka89- kontrola u gin prowadzącego ciążę
10:Kajka89 -badanie prenatalne
10:mavi -badania prenatalne
11:butterfly - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
17:Natalia89 - wizyta przed stymulacja
17:ewelin86 - usg połówkowe
17:husan -wizyta serduszkowa
23:natula - wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

2:misis188 - wizyta po transferze
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡[/QUOTE]
 
Ale nowa lista wchodzi od 1 września. Dzwoniłam do apteki w mojej klinice i farmaceuta trochę mnie uspokoił. Powiedział że bali się że w lipcu zabiorą refundację wraz z końcem programu a teraz jest cisza. Wszystko okaże się końcem sierpnia
Misis mozesz pojechac do lekarza w sierpniu i poprosic o recepty na kolejna stymulacje w czerwcu duzo z nas tak zrobilo
 
Sama tak w czerwcu robiłam:) Ja jestem dobrej myśli że tego nie zabiorą. Projekt będzie już gdzieś koło 15 sierpnia więc w tedy będę sprawdzać.
 
Ale nowa lista wchodzi od 1 września. Dzwoniłam do apteki w mojej klinice i farmaceuta trochę mnie uspokoił. Powiedział że bali się że w lipcu zabiorą refundację wraz z końcem programu a teraz jest cisza. Wszystko okaże się końcem sierpnia
Mi powiedzieli, że od października niby już sama nie wiem, zobaczymy jak to będzie, cieszę sir,, że zaczynamy bo moja teściowa i wszyscy już dziwnie na nas patrzą chyba widząc, że coś jest nie tak
 
reklama
Do góry