reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiecie jak mnie wczoraj wkur.....l lekarz. Pijechalam po recepty a ze moj na urlopie to zapisalam sie do innego i mowie ze chce przedluzyc L4 a on do mnie ze on nie moze bo ciaza to nie choroba bo zus ale w koncu dal. Bylam w gabinecie chyba ze 2 min tyle co wypisal recepty i skasowal mi 120 zl za wizyte a on mi laske robi ze da L4. Czy oni nie rozumieja ile to dla nas znaczy i tak nie male pieniadze u nich sie zostawilo.
To jest niestety polska rzeczywistość:-(
 
reklama
Wiecie jak mnie wczoraj wkur.....l lekarz. Pijechalam po recepty a ze moj na urlopie to zapisalam sie do innego i mowie ze chce przedluzyc L4 a on do mnie ze on nie moze bo ciaza to nie choroba bo zus ale w koncu dal. Bylam w gabinecie chyba ze 2 min tyle co wypisal recepty i skasowal mi 120 zl za wizyte a on mi laske robi ze da L4. Czy oni nie rozumieja ile to dla nas znaczy i tak nie male pieniadze u nich sie zostawilo.
Jak mi tak kiedyś kręcił nosem o zwolnienie to mu powiedziałam wprost,że niech się nie boi bo On mi na to l4 nie będzie musiał płacić z własnej kieszeni,a ja za to ze swojej zapłaciłam 150 zł za wizytę u niego,wiec póki co to On jest na mnie zarobiony ;) mina bezcenna ale zwolnienie dał .
Ja mam to w nosie,jak idę prywatnie i coś kręcą nosem z badaniami itp to się nie dam tak łatwo spławic.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie jak mnie wczoraj wkur.....l lekarz. Pijechalam po recepty a ze moj na urlopie to zapisalam sie do innego i mowie ze chce przedluzyc L4 a on do mnie ze on nie moze bo ciaza to nie choroba bo zus ale w koncu dal. Bylam w gabinecie chyba ze 2 min tyle co wypisal recepty i skasowal mi 120 zl za wizyte a on mi laske robi ze da L4. Czy oni nie rozumieja ile to dla nas znaczy i tak nie male pieniadze u nich sie zostawilo.
Wredna menda normalnie co to z jego kieszeni idzie na twoje zwolnienie czy jaki dzwon :p
 
Trzymamy kciuki za wizyte :)

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi
Kciuki za kropki misiaka zeby zostaly z mamusia

Do zbycia marvelon 17 szt jesli ktos potrzebuje marzen88 z checia sie pozbedzie

Sierpień


5:Roksi89- wizyta w klinice

6:koralik83 - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
8: pisanka89- kontrola u gin prowadzącego ciążę
10:Kajka89 -badanie prenatalne
10:mavi -badania prenatalne
11:butterfly - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
17:Natalia89 - wizyta przed stymulacja
17:ewelin86 - usg połówkowe
17:husan -wizyta serduszkowa
23:natula - wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡
 
Hej dziewczyny czytam was już dość długo, chciałabym was o coś podpytać...wyszła mi pozytywną beta, byłam na usg w 16 dniu po transferze i był pęcherzyka ciążowy, teraz mam wizytę 12 sierpnia, ale niestety od 2 dni przestały mnie boleć piersi, a wcześniej były bardzo obolałe i powiększone...strasznie się martwię bo wydaje mi się że za dobrze się czuje, chyba zaczynam wariowac....
 
To jest niestety polska rzeczywistość:-(

Ja bym raczej powiedziala, ze polska rzexzywistosc jest taka, ze raczej lekarze chetnie daja zwolnienie... Tutaj gdzie na mieszkam nie ma tak lekko i o zwolnieniu po punkcji/transferze/pozytywnej becie nawet mowy nie bylo. Wiec jeden lekarz, ktory mial jakies "ale", a mimo to zwolnienie dal to nie tragedia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny czytam was już dość długo, chciałabym was o coś podpytać...wyszła mi pozytywną beta, byłam na usg w 16 dniu po transferze i był pęcherzyka ciążowy, teraz mam wizytę 12 sierpnia, ale niestety od 2 dni przestały mnie boleć piersi, a wcześniej były bardzo obolałe i powiększone...strasznie się martwię bo wydaje mi się że za dobrze się czuje, chyba zaczynam wariowac....
Nie możesz skontaktować się z lekarzem i go zapytać? Stres jest złym doradcą. To jest twoje 3 podejście? W 2014 roku z tego co czytałam to niestety nie udało Ci się uzyskać ciąży i miałaś tylko jeden zarodek, jajniki słabo reagowały na stymulację. Teraz miałaś inny protokół?
 
Nie możesz skontaktować się z lekarzem i go zapytać? Stres jest złym doradcą. To jest twoje 3 podejście? W 2014 roku z tego co czytałam to niestety nie udało Ci się uzyskać ciąży i miałaś tylko jeden zarodek, jajniki słabo reagowały na stymulację. Teraz miałaś inny protokół?
Teraz miałam in vitro z komórką dawczyni..wiem co powie lekarz żeby się nie denerwować i poczekać do kolejnego usg...poza tym że na tamten czas wszystko było tak jak trzeba...
 
Hej dziewczyny czytam was już dość długo, chciałabym was o coś podpytać...wyszła mi pozytywną beta, byłam na usg w 16 dniu po transferze i był pęcherzyka ciążowy, teraz mam wizytę 12 sierpnia, ale niestety od 2 dni przestały mnie boleć piersi, a wcześniej były bardzo obolałe i powiększone...strasznie się martwię bo wydaje mi się że za dobrze się czuje, chyba zaczynam wariowac....
Hej, nie denerwuj się. Mnie po pozytywnej becie piersi też przestały boleć. Stres jest złym doradcą. A to, że dobrze się czujesz to też dobry objaw :) Więc głowa do góry :) Myślimy pozytywnie :)
 
reklama
Wiecie jak mnie wczoraj wkur.....l lekarz. Pijechalam po recepty a ze moj na urlopie to zapisalam sie do innego i mowie ze chce przedluzyc L4 a on do mnie ze on nie moze bo ciaza to nie choroba bo zus ale w koncu dal. Bylam w gabinecie chyba ze 2 min tyle co wypisal recepty i skasowal mi 120 zl za wizyte a on mi laske robi ze da L4. Czy oni nie rozumieja ile to dla nas znaczy i tak nie male pieniadze u nich sie zostawilo.
No to rzeczywiście wymyślił z tym zwolnieniem, że nie może.
Ja mam o tyle dobrze, że nie muszę umawiać się na wizytę jak mi się recepty skończą. Po prostu podjeżdżam do kliniki i w rejestracji mi wypisuja recepty i zwolnienia. Nawet z lekarzem nie muszę się widzieć. I oczywiście nic nie płace
 
Do góry