reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czyli 50 na 50 ze jednak drugie bobo bedzie chlopcem i twoje marzenie o parce sie zisci oby zycze wam tego bardzo :)
Lekarz mój mówił 4 tyg temu ze górny bobas to chyba chlopak bo dyndalo coś :) a wczoraj byłam awaryjnie u takiej pani która dolnego bobasa zbadała i mówiła ze nic nie ma i z to dziewczynka :)
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn które były w ciąży. Czy twardnienie brzucha jest powodem do niepokoju dużego ? Byłam wczoraj u gina i zbadał szyjkę i jest wszystko ok ale mam kilka kilkanaście razy dziennie twardy brzuch. Mam brać nospe 3x2 i nie wiem co dalej. Do szpitala nie kazała ale w pon mam u swojego gina wizytę myślicie że już spokojnie poczekać czy panikować ?
 
Lekarz mój mówił 4 tyg temu ze górny bobas to chyba chlopak bo dyndalo coś :) a wczoraj byłam awaryjnie u takiej pani która dolnego bobasa zbadała i mówiła ze nic nie ma i z to dziewczynka :)
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn które były w ciąży. Czy twardnienie brzucha jest powodem do niepokoju dużego ? Byłam wczoraj u gina i zbadał szyjkę i jest wszystko ok ale mam kilka kilkanaście razy dziennie twardy brzuch. Mam brać nospe 3x2 i nie wiem co dalej. Do szpitala nie kazała ale w pon mam u swojego gina wizytę myślicie że już spokojnie poczekać czy panikować ?
Z jednej komórki są bliźniaki? Ile Ci podali bo ja się śmieje do męża, że jak się nawet 3 będę nadać to biorę 3 hehe może jakas się przyjmie w środku heheh. Mąż powiedział, że chyba zwariowałam
 
Lekarz mój mówił 4 tyg temu ze górny bobas to chyba chlopak bo dyndalo coś :) a wczoraj byłam awaryjnie u takiej pani która dolnego bobasa zbadała i mówiła ze nic nie ma i z to dziewczynka :)
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn które były w ciąży. Czy twardnienie brzucha jest powodem do niepokoju dużego ? Byłam wczoraj u gina i zbadał szyjkę i jest wszystko ok ale mam kilka kilkanaście razy dziennie twardy brzuch. Mam brać nospe 3x2 i nie wiem co dalej. Do szpitala nie kazała ale w pon mam u swojego gina wizytę myślicie że już spokojnie poczekać czy panikować ?
Bedzie parka jak nic :)
A powiedz jak tam twoj kregoslup bo czytalam ze nie mozesz normalnie funkcjonowac takie bole ci dokuczaja ???
 
reklama
Z jednej komórki są bliźniaki? Ile Ci podali bo ja się śmieje do męża, że jak się nawet 3 będę nadać to biorę 3 hehe może jakas się przyjmie w środku heheh. Mąż powiedział, że chyba zwariowałam
Miałam dwie podane przy pierwszej próbie i juz zostały ze mną :) ale wykorzystałam wszystkie sposoby z powodu 1 mln plemników z czego 99% miała patologie wiec skorzystalismy z imci icsi sv i ah wiec może dlatego tak szybko się udało :) nie wierzyłam ze uda się dwa od razu bo tak to po 1 byśmy próbowali ale byłam uparta:p mnie ostrzegano ze z 2 może być 4 :)
 
Do góry