reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bedzie parka jak nic :)
A powiedz jak tam twoj kregoslup bo czytalam ze nie mozesz normalnie funkcjonowac takie bole ci dokuczaja ???
Juz jest lepiej chociaż mi się coś przestwilo znowu bo ciągnie strasznie mi nogę jakiś nerw ale u mnie to norma. Niestety nastawic w ciąży nie mogę więc jakoś musze dotrwac. Jedynie twardy brzuch mnie martwi a tak wszystko ok :) oby parka :) i obym wiedziała juz w sierpniu bo mam chyba już cała wyprawkę ale dla chłopców :) będę musiała trochę różowego dokupić :)
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was korzystała z akupunktury przed zabiegiem. Były przeprowadzane gdzieś testy z których wyszło że osoby korzystające z zabiegu akupunktury przed i po zabiegu mają większą szansę na powodzenie in vitro. Gyncentrum w Katowicach ma właśnie taką opcję. Czy któraś z Was leczy się w Gyncentum w Katowicach?
 
Dziewczyny czy któraś z was korzystała z akupunktury przed zabiegiem. Były przeprowadzane gdzieś testy z których wyszło że osoby korzystające z zabiegu akupunktury przed i po zabiegu mają większą szansę na powodzenie in vitro. Gyncentrum w Katowicach ma właśnie taką opcję. Czy któraś z Was leczy się w Gyncentum w Katowicach?
Misis, bardzo mi przykro :(

Dzwoniłam do Gyncentrum w sprawie tej akupunktury. Robią ją przed i po transferze. Kosztuje 80 zł, ale to jest taka jednorazowa akcja. Przewidziana tylko dla ich pacjentek. Tyle się dowiedziałam.
 
Dziewczyny czy któraś z was korzystała z akupunktury przed zabiegiem. Były przeprowadzane gdzieś testy z których wyszło że osoby korzystające z zabiegu akupunktury przed i po zabiegu mają większą szansę na powodzenie in vitro. Gyncentrum w Katowicach ma właśnie taką opcję. Czy któraś z Was leczy się w Gyncentum w Katowicach?
Ja chodzę cały czas,ale zaczęłam po pierwszym nieudanym transferze.
Teraz będę ciągnąć do drugiego i po.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chodzę cały czas,ale zaczęłam po pierwszym nieudanym transferze.
Teraz będę ciągnąć do drugiego i po.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A jeszcze powiedz mi jak często chodzisz? Odpręża cie to? Będę musiała pomyśleć albo o akupunkturze albo o jakimś psychologu bo sam człowiek tego nie jest w stanie udźwignąć:'(
 
A jeszcze powiedz mi jak często chodzisz? Odpręża cie to? Będę musiała pomyśleć albo o akupunkturze albo o jakimś psychologu bo sam człowiek tego nie jest w stanie udźwignąć:'(
Wiem,mi też było bardzo ciężko :(
To cały czas siedzi w głowie i nie chce dać spokoju :(
Mi bardzo pomaga,czuje se dużo spokojniejsza,nauczyłam się nie brać tyle na siebie.
To też bardzo ważne żeby była chemia z ta druga osoba,która stoi za tymi iglami :)
Ja mam super dziewczynę :) mogę z nią o wszystkim pogadać, przyjmuje mnie w gabinecie a jak trzeba to i w domu.
Ja chodzę tak 2/3 razy w tygodniu.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry