reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mysle ze juz chyba bety nie musze powtarzac. Jutro jade po recepty i dalej zastrzyki ale za duzo sie nie dowiem bo moj profesorek jest na urlopie ale zapisze sie jeszcze do niego na 17 jak juz wroci
 
Husann gratulacje!
Misis przykro mi bardzo...

Ja juz po wizycie. Wszytsko dobrze [emoji4] 6t3d - Kropek ma 3,5mm wiec byku [emoji16] Jest serduszko, nawet udalo sie je uslyszec [emoji4] Nie moge w to jeszcze uwierzyc...
Klinika powiedziala mi, ze ich rola zakonczona i dumni z siebie sa[emoji16] Teraz wracam pod opieke normalnego gina, jako ze wg nich - wszytsko ma byc dobrze i zwyczajnie. Oby...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje! Za pierwszym razem? Przepraszam, jeśli się już pytałam Ciebie ale już nie pamiętam kogo się pytałam, takiego mam już stresa przed piątkiem bo wiem, że od tego dnia ruszamy po szczęście nasza.wiem, że pewnie wszystko tak na pełnych obrotach zacznie się we wrześniu ale nie wiem co się dzieje ze mną od kilku dni cała chodzę z nerwów
 
Husann gratulacje!
Misis przykro mi bardzo...

Ja juz po wizycie. Wszytsko dobrze [emoji4] 6t3d - Kropek ma 3,5mm wiec byku [emoji16] Jest serduszko, nawet udalo sie je uslyszec [emoji4] Nie moge w to jeszcze uwierzyc...
Klinika powiedziala mi, ze ich rola zakonczona i dumni z siebie sa[emoji16] Teraz wracam pod opieke normalnego gina, jako ze wg nich - wszytsko ma byc dobrze i zwyczajnie. Oby...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje pieknych przezyc na wizycie :)
 
Gratulacje! Za pierwszym razem? Przepraszam, jeśli się już pytałam Ciebie ale już nie pamiętam kogo się pytałam, takiego mam już stresa przed piątkiem bo wiem, że od tego dnia ruszamy po szczęście nasza.wiem, że pewnie wszystko tak na pełnych obrotach zacznie się we wrześniu ale nie wiem co się dzieje ze mną od kilku dni cała chodzę z nerwów

Za pierwszym razem, z endometrioza, z jedna tylko komorka nadajaca sie, bez mrozakow. Fuksiara i tyle... [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za wysokie bety, piekne widoki i dobre wiesci na wizytach

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi
Kciuki za kropki misiaka zeby zostaly z mamusia

Do zbycia marvelon 17 szt jesli ktos potrzebuje marzen88 z checia sie pozbedzie

Sierpień


3:Truskawka89 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
3:nieagatka - wizyta serduszkowa
3:misis188 - betowanie 1
3:husan-betowanie 2


4: MartiniM - wizyta u gin prowadzacego ciążę
4:martka83- badania prenatalne
4:Kajka89- wizyta u gin prowadzacego ciążę
4:kilosierra-wizyta kontrolna po transferze
4:koralik83 -wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
8: pisanka89- kontrola u gin prowadzącego ciążę
10:Kajka89 -badanie prenatalne
10:mavi -badania prenatalne
11:butterfly - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
17:Natalia89 - wizyta przed stymulacja
17:ewelin86 - usg połówkowe
17:husan -wizyta serduszkowa
23:natula - wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡[/QUOTE][/QUOTE]
 
Do góry