reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

misiss tak bardzo mi przykro tule mocno. Wyplacz sie odstresuj i walcz dalej. Ja mam ten sam problem ze strasznie sie wszystkim stresuje tym razem porozmawiam z lekarzem o czyms na uspokojenie
 
reklama
Boli strasznie, to była 3 pełna procedura. Chce jeszcze zawalczyć, choć raz ale musze zresetować głowę. Za drugim razem wogóle się nie stresowajam i się udało. Co prawda skończyło się szczęście w 6tc a teraz to była masakra...:-( sama nad tym nie umiem zapanować. Rano wstawajam juz roztrzęsiona:-( to może być powód mojego niepowodzenia:'( zastanawiam się jeszcze co mogę zrobić żeby podczas stymulacji było więcej dojrzałych komórek. Niby wyniki wykazują ze powinno ich być dużo a tu dupa... Teraz muszę się wypłakać i zakasać rękawy do kolejnej walki. Ale najpierw jeszcze musze zacząć od głowy. I zastanawiam się co zrobić z klinika. Do provity poszłam bo był dr Grettka. A zastanawiałam się jeszcze nad gyncentrum i programem 2+1.
Misis rozumiem Ciebie, ja też zastanawiam się jak ogarnąć te emocje, bo zareagowałam na to wszystko podobnie jak Ty. Budziłam się i od razu dopadały mnie nerwy.
Misis musimy walczyć, ja mam nadzieję, że wszystkim się nam uda. Trzymaj się mocno.
 
Husann gratulacje!
Misis przykro mi bardzo...

Ja juz po wizycie. Wszytsko dobrze [emoji4] 6t3d - Kropek ma 3,5mm wiec byku [emoji16] Jest serduszko, nawet udalo sie je uslyszec [emoji4] Nie moge w to jeszcze uwierzyc...
Klinika powiedziala mi, ze ich rola zakonczona i dumni z siebie sa[emoji16] Teraz wracam pod opieke normalnego gina, jako ze wg nich - wszytsko ma byc dobrze i zwyczajnie. Oby...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Husann gratulacje!
Misis przykro mi bardzo...

Ja juz po wizycie. Wszytsko dobrze [emoji4] 6t3d - Kropek ma 3,5mm wiec byku [emoji16] Jest serduszko, nawet udalo sie je uslyszec [emoji4] Nie moge w to jeszcze uwierzyc...
Klinika powiedziala mi, ze ich rola zakonczona i dumni z siebie sa[emoji16] Teraz wracam pod opieke normalnego gina, jako ze wg nich - wszytsko ma byc dobrze i zwyczajnie. Oby...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja Antonina :tak:
 
reklama
Do góry