reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witaj :)
Bardzo mi przykro wiem co czujesz dokladnie miesiac temu przezywalam to samo :(
Tu u nas mozesz sie wygadac na kazdy temat wiec zostan z nami i walcz dalej.
A powiedz czy m bierze jakies specyfiki na poprawe parametrow ???
W tym momencie już nie. Był na takiej hmhm kuracji, brał bardzo silne leki, które można brać jedynie przez krótki okres czasu i pod kontrolą lekarza. Jedyne witminy, które brał mój mąż a można je kupić bez recepty to profertil. Leczenie nie dało żadnych efektów, więc androlog z Novum zaproponował nam in vitro (wcześniej chciał podleczyć męża aby spróbować inseminacji). Na pocieszenie powiedział, że na inseminację wyniki za słabe, ale na in vitro bardzo dobre :p Takie pocieszenie...
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie... Czy ktoś z Was robi sobie zastrzyki z heparyny fragmin i ma takie kropki czerwone po każdym zastrzyku, które zostają?
 
Juz po wszystkim jestem załamana [emoji20][emoji17] nie wiem co jest wydaje mi sie , ze ta beta 42,58 tu juz była spadająca , dzisiaj juz 3,17 .. Pozostało nam liczyć na cud, który pewnie nigdy sie nie wydarzy [emoji20] To było nasze ostatnie podejście 6 juz , nie ma szans żeby maz chciał podejść kolejny raz ...zreszta on strasznie to przyjął [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj ja 3 tyg temu przeżyłam to samo tyle ze u nas pierwsze podejscie ale moja ciaza trwała dłużej choć beta była pierwsza zaledwie 18 pózniej 28 , 30,6 65, 128 i potem zaczęło sie plamienie i beta spadła ;( wszystko trwało z 1,5 tyg a ja przeżyłam koszmar bo bałam sie ze to ciaza pozamaciczna bo słaby przyrost był ;( na szczęście Wszysyko sie wyjaśniło ale ciazy nie było z tego ;(
 
reklama
Do góry