reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Są jakieś plusy ;)
Mi bardziej brakuje jedzenia owoców :( czereśnie, banany :(
Ciasta mniej,choć zbliżają się ur mojego siostrzeniec, i tort robi moja koleżanka. .
Jak tu nie zjeść takiego cuda ;)
1468397777-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Cały bym zjadła cały ten tort . Mnie wolno jeść wszystkie owoce :p
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tym transferem i później po nim... Czy faktycznie są jakieś konkretne zalecenia, dzięki którym szanse rosną? Np. dużo leżeć, nie przemęczać się, odpowiednia dieta, leżeć jakiś czas po transferze itp.?
Ja miałam zalecenie diety wysoko białkowa ,dużo wody,no stress,no sex ;)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak to jest z tym transferem i później po nim... Czy faktycznie są jakieś konkretne zalecenia, dzięki którym szanse rosną? Np. dużo leżeć, nie przemęczać się, odpowiednia dieta, leżeć jakiś czas po transferze itp.?

Nie dźwigać, polegiwać, nie przemęczać się i grzecznie brać leki :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
katharina203 do boju ;)
karo0202 powodzenia &&&&
marzen88 pięknych jajec ;)
ilka ładnego przyrostu &&&&
Witam nowe staraczki !
U mnie 6dpt , w mojej głowie coraz większy mętlik. Nic się nie dzieje, chwilami trochę w dole brzucha zaboli, ale tylko na chwilę. Już zaczynam się bać, ale staram się myśleć pozytywnie.
Eve, ale mi zrobiłaś apetyt na karpatkę ;)
 
katharina203 do boju ;)
karo0202 powodzenia &&&&
marzen88 pięknych jajec ;)
ilka ładnego przyrostu &&&&
Witam nowe staraczki !
U mnie 6dpt , w mojej głowie coraz większy mętlik. Nic się nie dzieje, chwilami trochę w dole brzucha zaboli, ale tylko na chwilę. Już zaczynam się bać, ale staram się myśleć pozytywnie.
Eve, ale mi zrobiłaś apetyt na karpatkę ;)

natula, idziemy prawie łeb w łeb. Transfer miałam 8 lipca, czyli dziś 5dpt :-)
Tez mnie trochę boli brzuch czasami i przy dotyku mam bolesne (ale bez przesady) piersi.
Robię betę w wtorek, a Ty?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
natula, idziemy prawie łeb w łeb. Transfer miałam 8 lipca, czyli dziś 5dpt :-)
Tez mnie trochę boli brzuch czasami i przy dotyku mam bolesne (ale bez przesady) piersi.
Robię betę w wtorek, a Ty?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Transfer miałam 7 lipca w 9 rocznicę ślubu, więc sobie myślę, że teraz musi się udać ;) Betować będę 18 lipca ( Gosiu możesz mnie wpisać ). Piersi to mnie strasznie bolą, ale to do leków bo jeszcze przed transferem zaczęły boleć. Jakie leki masz? Ja 1* Crinone i 2*1 estroferm.
 
Transfer miałam 7 lipca w 9 rocznicę ślubu, więc sobie myślę, że teraz musi się udać ;) Betować będę 18 lipca ( Gosiu możesz mnie wpisać ). Piersi to mnie strasznie bolą, ale to do leków bo jeszcze przed transferem zaczęły boleć. Jakie leki masz? Ja 1* Crinone i 2*1 estroferm.

2x1 estrofem, 2x1 lutinus, 1x2 luteina, 1,5 encorton


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry