reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czytałam przed punkcją opinie dziewczyn, które generalnie brzmiały tak, że to nic nie boli itp.
Prawda jest taka, że kazdy organizm reaguje indywidualnie i każda z nas ma inny próg odczuwania bólu.

Mam nadzieje, że wytrzymasz punkcję zarówno fizycznie jak i psychicznie :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie każdy jest inny i każdemu robi kto inny :biggrin2: Ja po punkcji nie brałam nic przeciwbolowego a dzień po poszłam do pracy . Żołądek mi dokuczal ale to zawsze po uspieniu.
 
Ale są też przypadki uparte jak osioł czyli ja :D
Am 1.7 po operacji wycięcia Wodnika i torbieli endo .
1 stymulacjia brak odpowiedzi przerwana
2 stymulacjia 8 komórek 4 owocyty zarodków brak.
Teraz będzie 3 .
Nadal staram się podchodzić do tego na spokojnie :biggrin2:
Przecież idzie coraz lepiej :D

Albo ja - AMH 2,7. Po punkcji 9 jajek, ale tylko 1 nadalo sie do transferu. Zero mrozakow. Zobaczymy z jakim wynikiem w przyszym tyg...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Albo ja - AMH 2,7. Po punkcji 9 jajek, ale tylko 1 nadalo sie do transferu. Zero mrozakow. Zobaczymy z jakim wynikiem w przyszym tyg...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Za 1 razem miałaś transfer jest dobrze ! Malina z endometrioza i 1 jajnikiem miała 3 zarodki podali jej 2 i 1 z nią został i to za 1 podejściem . Tylko wczoraj nie dla znać co dalej
 
Jeju dziewczyny dzięki jeszcze raz za powitanie :) ale nas tutaj dużo :) nowe strony przybywają w błyskawicznym tempie, nie mogę nadążyć z czytaniem :p
 
Ja też. .... i źle mi z tym buuuuuuu czasem skubne ciasteczko :) do tego ograniczyć gluten i laktoze i 3 kilo mniej na wadze o_O
Są jakieś plusy ;)
Mi bardziej brakuje jedzenia owoców :( czereśnie, banany :(
Ciasta mniej,choć zbliżają się ur mojego siostrzeniec, i tort robi moja koleżanka. .
Jak tu nie zjeść takiego cuda ;)
1468397777-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tym transferem i później po nim... Czy faktycznie są jakieś konkretne zalecenia, dzięki którym szanse rosną? Np. dużo leżeć, nie przemęczać się, odpowiednia dieta, leżeć jakiś czas po transferze itp.?
 
Do góry