reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam nowe dziewczyny super ze dolaczylyscie; )
Ja coraz bliżej do wizyty i juz mam stresa ze wszystko na nowo cały ból po punkcji itd

Czytałam przed punkcją opinie dziewczyn, które generalnie brzmiały tak, że to nic nie boli itp.
Prawda jest taka, że kazdy organizm reaguje indywidualnie i każda z nas ma inny próg odczuwania bólu.

Mam nadzieje, że wytrzymasz punkcję zarówno fizycznie jak i psychicznie :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytałam przed punkcją opinie dziewczyn, które generalnie brzmiały tak, że to nic nie boli itp.
Prawda jest taka, że kazdy organizm reaguje indywidualnie i każda z nas ma inny próg odczuwania bólu.

Mam nadzieje, że wytrzymasz punkcję zarówno fizycznie jak i psychicznie :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwszy zabieg juz miałam, da się wytrzymać :)
Zobaczymy,jak się e tym nie odnajdą to zrezygnuje :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj :)
Trzymam kciuki :)
Ja będę robiłam po 10 dniach. Niestety nam się 1 podejście nie udało.
Wydaje mi się, że wcześniej niż 10 dni chyba nie ma co robić.
Co do bólu piersi i brzucha to miałam to samo. Pytałam lekarza ale powiedział, że to nie był ani zły znak,ani dobry. Za wcześnie żeby coś czuć.
Teraz się relaksuj, lez :) ja polecam gorąco książki :) zajmują skutecznie głowę ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tak dużo książek i to takich po 500 stron najlepiej :) Ja teraz wciągam jedną po drugiej :) I jeszcze gotowanie! Piekę,robię dżemy, mrożę co się da i pół dnia mija ;)

Siedzę juz i czekam na pobranie[emoji6] wynik o 14 tak sobie zażyczyłam [emoji6] bo normalnie ok 17 , ale przecież nie wytrzymam [emoji4] mam nadzieje , ze jest ok .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno będzie ok, wysoka beta zaklepana już ! :)

Witajcie! Jestem nowa :-)
Po trzech ciążach pozamacicznych, usunięciu obydwu jajowodów, zdecydowaliśmy sie z mężem na IVF (novum Warszawa).
Dziś jest 5dpt - ogólne samopoczucie ok :-) a jak u Was?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj, ja też 5dpt :)

Czytałam przed punkcją opinie dziewczyn, które generalnie brzmiały tak, że to nic nie boli itp.
Prawda jest taka, że kazdy organizm reaguje indywidualnie i każda z nas ma inny próg odczuwania bólu.

Mam nadzieje, że wytrzymasz punkcję zarówno fizycznie jak i psychicznie :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie chyba najgorsze było to uczucie ociężałości,ten brzuch taki nabrzmiały..i przed samym transferem miałam mocne skurcze,ale pomogła NOSPA. A sama punkcja to przecież zero bólu.
 
Oj tak dużo książek i to takich po 500 stron najlepiej :) Ja teraz wciągam jedną po drugiej :) I jeszcze gotowanie! Piekę,robię dżemy, mrożę co się da i pół dnia mija ;)

Na pewno będzie ok, wysoka beta zaklepana już ! :)

Witaj, ja też 5dpt :)

Dla mnie chyba najgorsze było to uczucie ociężałości,ten brzuch taki nabrzmiały..i przed samym transferem miałam mocne skurcze,ale pomogła NOSPA. A sama punkcja to przecież zero bólu.
Evę. ..to my chętnie później skosztujemy tych Twoich specjałów ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To jest dobre AMH, skąd problem ze stymulacją?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale są też przypadki uparte jak osioł czyli ja :D
Am 1.7 po operacji wycięcia Wodnika i torbieli endo .
1 stymulacjia brak odpowiedzi przerwana
2 stymulacjia 8 komórek 4 owocyty zarodków brak.
Teraz będzie 3 .
Nadal staram się podchodzić do tego na spokojnie :biggrin2:
Przecież idzie coraz lepiej :D
 
Do góry