reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dasz radę kochana, jak nie Ty to kto...:-) Dobrze będzie, trochę później, ale będzie :-)
Plany??? No te same, pracuję, mieszkanka szukam, a drugi transfer to jakoś tak około trzeciego tygodnia marca. Od 8go dc coś tam będę brała, ale nie mam pojęcia co i jak długo. 1go marca odstawiam anty, potem czekam na @ no i działamy....
Powiedz mi, podobno przy dwóch zarodkach prawdopodobieństwo bliźniaków wynosi 40%, a trojaczków przy trzech zarodkach to ile???

kuzwa, no jak nie damy rade jak damy... doly odchodza do kosza i pchamy dalej wozek.. nie takie dziadostwo chcialo mnie pokonac i sie im nie udalo

ciaza blizniacza to prawdopodobienstwo okolo 30%. mowie okolo bo statystyki sie ciagna od 20% do 40%

Kochana będziesz jak mi powiesz jakie leki brałaś.
ja miałam transferowane 2 zarodki a pozostało mi 11 zamrożonych. tym razem będę chciała żeby mi włożyli 3 ale tą metodą AH czyli z naciętą osłonką jaja.

3 zarodki????? oszalalas kobito... Ty nie masz 40 lat i sa szanse na trojaczki przy 3...a jak jeszcze dojdzie do podzialu jedno jajka to juz masz czworaczki.

z tego co czytałam na necie w artykułach to AH stosuje się po nieudanych transferach. Nacina się wtedy otoczkę zarodka by mu ułatiwć implantację. Trojaczków się nie boję bo szansa na bliźniaki to 20% a trojaczki to nikłe szanse. Lekarze mówią, że organizm zawsze odrzuci któreś z jaj bo nie da rady przyjąć 3 zarodków.Tak mi lekarz powiedział.Jak już to liczę wtedy na bliźniaki.:-)

nie prawda ze organizm nie da rady przyjac 3 zarodkow, zwlaszcza przy mlodym wieku... wybor Twoj ale bardzo ryzykowny

lolitka ty se lepiej ciucha kup, albo torebke albo co a nie jedzenie. na jedzenie to do restauracji dobrej sie wybierz!

nie lubie zakupow, a jedzonko dobre zawsze jest dobre

LOLITKA damy rade z dołami, przecież one nie silniejsze od nas:-):-)
głowa do góry:-) leć na jakieś wiosenne szopowanie, popraw sobie humorek i zaczynamy od początku. ja też staram się nie myśleć bo mam na głowie teraz tyle że sama nie wiem kiedy zaczne od początku staranie a czas ucieka. boję się że jak zaczne w stresie to wyjdzie z tego wielka dupa:-(narazie wszystko się oddala . teraz jak bym zaczęła to z moich mniej więcej wyliczeń transfer by wypadał na Święta. to też chyba nie jest dobry pomysła bo z lekarzami też wtedy różnie, każdy ma swoje życie. kiedy Ty znowu zaczynasz??

a Ty mozesz zaczynac teraz...? na jakim protokole masz byc?
doly do kosza poszly sie walic, oby szybko dogorely
 
witajcie kobietki,jeszcze raz dzieki wszystkim za mile przyjecie do waszego grona.
baska1
laparoskopia to nic wielkiego,da sie przezyc,gorsze rzeczy juz przechodzilam.zabiegu nie masz co sie bac i tak bedziesz sobie spala.a po tym wszystkim kilka dni i zapomnialam ze w ogole ja mialam.glowa do gory.
 
Chanelini

sieknij sobie krotka sygnaturke.... tak przez wzglad na starsze wiekiem jak ja, bo sie w glowie miesza co kto i kiedy
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczątka:-)ja tam dzisiaj sobie pospałąm do 12tej potem sprzątanko a teraz relaksik;-)trzeba jakis filmik obejrzec albo ksiażeczkę poczytac, hm.....a może cos upitrasić;-)generalnie samopoczucie spoko choć troszkę czuje że spowolnienie i leń mnie ogarnia haha...
Marcheweczko a myślisz że zgodzą Ci się podać 3?I mi lekarz mówił że to nacinanie to też jak kobieta jest już blisko 40 i nacinanie tez wtedy, wiec już w końcu nie wiem jak to jest?Wiadomo każdy lekarz ma inne podejcie ale Ci z którymi ja miałam do czynienia mówili że 3się podaje tylko u kobiet po 35roku życia i to też jeśli są jakieś szczególne wskazania a tak to zawsze max2
Kahaaa jak twoje samopoczucie, ja cierpię na brak apetytu ale jem bo trzeba co by ziarenko nie głodowało;-)
Hm...chyba ide do garów cosik upitrasić;-)
 
a jak sie czuc mam... hu..jowo bo nawet szansy nie mialam bez transferu...
jak Ci tranfser nie wyjdzie to rozpacz...pomnoz to razy dwa i bedziesz miala jak sie czuje....

jak sie konczy jeszcze przed rozpoczeciem startu to jest hu...jnia na maksa


ale co.... lecim do przodu....
 
AH jest dobra metoda i jesli ktos moze to powinien skorzystac.... niezaleznie od wieku.... w teorii pomaga implantacji, a tego kazda chce
 
reklama
Do góry