reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wczoraj byliśmy u Pana dr. z myślą, że w tym tygodniu rozpoczniemy stymulację, bo lada dzień powinnam dostac okresu...Okazało się jednak, ze mam torbiel na jajniku i dostałąm leki na 10 dni, potem powinnam dostac okresu i między 2-3 dniem cyklu mam się zgłosić do kliniki....Moje torbiele zwykle wchłaniają się podczas miesiączki i nie wiem czy Pan doktor "sztucznie" nie chce nas wyeliminować z ostatniej szansy na rządówkę...Dziewczyny macie jakies doświadczenia w tej kwestii?Podobno nie można zacząc stymulacji z torbielą ale pewnie w 2 dniu cyklu już by jej nie było...
 
Co z tego skoro beta słabo urosła ;/ myślisz ze jest szansa ze jutro bedzie wyższa?

Na twoim miejscu przestalabym juz szukac bo albo urosla ,albo nie bo np.zarodek byl wadliwy.Beta jest niska,ale i z takiej bety byly juz dzieci.Wiem,ze latwo sie mowi,ale pozostaje ci tylko "nerwy w konserwy" i czekac.Sprobuj troche ostudzic emocje i pamietaj,ze masz jeszcze sliczne 3 mrozaczki.Jak sie teraz nie uda,to z tej 3 cos bedzie.:):):)
Nie chce ci dawac falszywych nadzieji.Uwazam ,ze to nie fair.
 
Wczoraj byliśmy u Pana dr. z myślą, że w tym tygodniu rozpoczniemy stymulację, bo lada dzień powinnam dostac okresu...Okazało się jednak, ze mam torbiel na jajniku i dostałąm leki na 10 dni, potem powinnam dostac okresu i między 2-3 dniem cyklu mam się zgłosić do kliniki....Moje torbiele zwykle wchłaniają się podczas miesiączki i nie wiem czy Pan doktor "sztucznie" nie chce nas wyeliminować z ostatniej szansy na rządówkę...Dziewczyny macie jakies doświadczenia w tej kwestii?Podobno nie można zacząc stymulacji z torbielą ale pewnie w 2 dniu cyklu już by jej nie było...

Nie pomoge bo nie wiem,Ewunka jest expertem od torbieli,pewno sie odezwie:)
 
Na twoim miejscu przestalabym juz szukac bo albo urosla ,albo nie bo np.zarodek byl wadliwy.Beta jest niska,ale i z takiej bety byly juz dzieci.Wiem,ze latwo sie mowi,ale pozostaje ci tylko "nerwy w konserwy" i czekac.Sprobuj troche ostudzic emocje i pamietaj,ze masz jeszcze sliczne 3 mrozaczki.Jak sie teraz nie uda,to z tej 3 cos bedzie.:):):)
Nie chce ci dawac falszywych nadzieji.Uwazam ,ze to nie fair.
Wiem ;( ja uparcie szukam jakiejś nadzieji bo czas mi sie dzisiaj dłuży strasznie w tej niepewności ;(
 
U mnie jej niestety nie znajdziesz,nie wiem dlaczego chcesz porownywac wyniki.Ja mam za soba 6 transferow,1 poronienie z Beta poczatkowa 39.
 
Dziewczyny miałam badanie. Wzięli krew i milimetr sikow bo tyke wycisnelam z siebie. Widzialam dzieciaczki ale.tak się odbijaly że nie dało się ich dobrze zmierzyć i wyszły gowniane pomiary ale jeden złapali na 4,30 drugi na 3.76 cm więc mam sobie usrednic hahah bo zmierzyli ich ja szybko na oko... Ale przynajmniej popatrzylam jak się bawią w środku :) to pewnie te zelki :) ale na usg wskazywało na 11 tydzien więc gonią maleństwa. A i wogole mam.podobno olbrzymią nadzerke a to.dziwne bo w klinice 27 mnie badali... Nadzerke miałam zawsze ale mała być może teraz się cośpowiększyła. Ciekawe co dalej.
 
reklama
Do góry