reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To podziwiam za wytrwałość ;) a powiedz bo czasami dziewczyny piszą ze biorą nospe a ja mam w domu nospa Max tez moze byc czy tylko ta zwykła moze?
a boli cie brzuch ?
Nospa max,to normalna tylko wzmocniona.Nigdy jej nie brala,nie wiem ,ale nie sacze zeby cos na przeszkodzie stalo.zapytaj jutro lekarza,to wszystkim sie przyda.
 
reklama
Cześć dziewczynki

Dzisiaj o 10.13 rano przyszedł na świat nasz synek. Waży 1200gram, jest zdrowy, śliczny i uraczył nas od razu swoim głosem :-)

Pozdrawiam - dumna mamusia

Mamusiu Kochana, nóźki z supełka się rozwiązały :p
Duźo zdrówka, siły dla Was, radości z maluszka i całego tego rozgardiaszu :)
Jak się czujesz? Wszystko ok? Jak będziesz miała możliwości chęć podeślij fotkę ;)
Trzymajcie się :* :* :*
 
Ja expert od torbieli :errr: a miałam różne :biggrin2:.
Informuje że z mojej wiedzy wynika ze torbiel czynnosciowa nie pozwala na rozpoczęcie stymulacji i będzie dupa blada bo ona wydziela hormony.
Torbiel endometrialna do 4 cm nie przeszkadza w stymulacji .
 
reklama
Kaczorku nie mysl tyle gdyby lekarz nie dawal szansy nie kazalby powtorzyc bety
Jest roznica w tym jaki zarodek zostal podany Dorotka kiedys wkleila taka sciage
Blastka potrzebuje 1-2 dni na implantacje
Zatodek 2 dniowy potrzebuje chyba 6 dni a 3 dniowy 5 dokladnie nie pamietam moze ktos ma ta sciage i moze wkleic jeszcze raz.
Nie martw sie na zapas narazie mysl pozytywnie myslalas tak przez 13 dni wytrzymaj jeszcze 2 .:)✊✊
Proszę :-)
Ściąga co się dzieje z zarodkami po transferze:

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie robić betę

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza
 
Do góry