reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje :) punkcje robil prawdopodobnie ordynator nie wiem jak sie nazywa mial robic mlody szamatowicz w sumie to do konca nie dowiedzialysmy sie kto :)
Ale jak podjechalam do Artemidy po zwolnienie ti myslalam ze walne pielegniarke :) jak zadala mi pyranie czy to taki problem zebysmy pojechali po zwolnienie jutro do Olsztyna na ci ja mowie ze chcemy zostac do punkcji. No to ona nie wie co ma zrobic bo przeciezy sie nie leczymy w bialynstoku tylko w olsztynie. Smiech na sali normalnie :)
Ja dostałam bez problemu, tylko musiałam odebrać w poniedziałek. Zawsze musi się jakaś trafić, one doskonale wiedzą, że zwolnienie mają wystawić.
 
Dziekuje :) punkcje robil prawdopodobnie ordynator nie wiem jak sie nazywa mial robic mlody szamatowicz w sumie to do konca nie dowiedzialysmy sie kto :)
Ale jak podjechalam do Artemidy po zwolnienie ti myslalam ze walne pielegniarke :) jak zadala mi pyranie czy to taki problem zebysmy pojechali po zwolnienie jutro do Olsztyna na ci ja mowie ze chcemy zostac do punkcji. No to ona nie wie co ma zrobic bo przeciezy sie nie leczymy w bialynstoku tylko w olsztynie. Smiech na sali normalnie :)
Ale że co na 9 miesięcy wzielas zwolnienie. ? :D:D:D
 
reklama
Do góry