reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dorotka czekaj spokojnie na bete ja bym nie wierzyla sikancom

Malinus a na ta 1 bete nie bylo zdecydowanie za wczesnie ?? Trzymam kciuki zeby 2 byla wysoka :)
 
reklama
Mi wlasnie nikt nic nie powiedzial jak wychodzilam a na zaleceniach z kliniki w olsztynie mam ze 3 razy dziennie ale zastanawiam sie czy to nie bedzie za czesto w 1 dniu
 
Ewunka kariotyp był robiony i wynik ok ogólnie badania wszystkie wyszły ok. Z 6 komórek nadających się tylko 2 się zaplodnily ciekawe jak mi doktorek to wytłumaczy bo to mnie najbardziej nurtuje.
Nie wiem jeszcze jak rozważymy problem kasy ale pewnie mój M coś wymysli bo on jedyny się nie załamał
porostu nie ten cykl. .... musisz cierpliwie czekać na to jajko.
U mnie z 4 jaj nie powstał żaden zarodek wiec Twój wynik i tak nie jest zły.
 
Ostatnio same mało pozytywne wieści na forum.
Niestety dołączam...
Beta w 7dpt, 3 dniowych mniej niż 2:(
Dzisiaj test o czułości 10 negatywny.
Leki odstawiam ale dla formalności powtórzę jutro betę z krwi. Lekarz zalecił dopiero jutro czyli 11dpt.

Ale pamietajmy po burzy zawsze przychodzi słonce...
Nie odstawiaj jeszcze leków dopóki nie zrobisz bety, proszę, test może się mylić i chyba za wcześnie na sikcza. Uwierz jeszcze w bąbla :-) Jeszcze troszkę ...
 
reklama
Do góry