reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ostatnio same mało pozytywne wieści na forum.
Niestety dołączam...
Beta w 7dpt, 3 dniowych mniej niż 2:(
Dzisiaj test o czułości 10 negatywny.
Leki odstawiam ale dla formalności powtórzę jutro betę z krwi. Lekarz zalecił dopiero jutro czyli 11dpt.

Ale pamietajmy po burzy zawsze przychodzi słonce...
 
u mnie za każdym razem 7 dnia od odstawienia


Gosiu piękny wynik, kto robił Ci punkcję?
Ja zrobiłam dzisiaj sikacza, niestety negatyw. We wtorek idę na betę
Dziekuje :) punkcje robil prawdopodobnie ordynator nie wiem jak sie nazywa mial robic mlody szamatowicz w sumie to do konca nie dowiedzialysmy sie kto :)
Ale jak podjechalam do Artemidy po zwolnienie ti myslalam ze walne pielegniarke :) jak zadala mi pyranie czy to taki problem zebysmy pojechali po zwolnienie jutro do Olsztyna na ci ja mowie ze chcemy zostac do punkcji. No to ona nie wie co ma zrobic bo przeciezy sie nie leczymy w bialynstoku tylko w olsztynie. Smiech na sali normalnie :)
 
Malinuś :( :(
Coś ostatnio na forum sie nie darzy :(
A był czas jak ja tutaj zaczęłam pisać że pozytywna wiadomość była każdego dnia...
 
Powiedzcie mi jak z lutinusem jak wzielam pierwszy dzisiaj o 12 to biore dzis tylko 2 czy gdzies w miedzyczasie mam i 3 wziasc
 
reklama
Do góry