reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny trochę doszłam do siebie i po rozmowach z M chyba podejde drugi raz. Mam wiele pytań do lekarza. Podpowiedzcie mi jak wam lekarze tłumacza że się nie zaplodnily komórki od czego to może zależeć?
Bardzo dobra decyzja. Wcale ci sie nie dziwie bo jak mi w lutym sie nie udalo to tez powiedzialam ze juz nie chce ale M mowil ze bedziemy dalej probowac i nie poddaje sie.
 
Dziewczyny dzis jest 4 dzien po odstawieniu anty i @ nadal nie ma ale juz czuje cycy bola. Po ilu dniach od odstawienia przychodzi @
 
Ewunka kariotyp był robiony i wynik ok ogólnie badania wszystkie wyszły ok. Z 6 komórek nadających się tylko 2 się zaplodnily ciekawe jak mi doktorek to wytłumaczy bo to mnie najbardziej nurtuje.
Nie wiem jeszcze jak rozważymy problem kasy ale pewnie mój M coś wymysli bo on jedyny się nie załamał
 
Dorota ty tez jestes w artemidzie w Bialymstoku ??? Poczekaj do bety, dziewczyny pisaly ze nie ktore robily sikanca i nie wychodzil a beta wychodzila pozytywna.
 
Dobra decyzja, zawsze jak człowiek ochłonie to dochodzi do wniosku ze trzeba włączyć dalej i to słuszna droga. U mnie wszystko tłumaczą wiekiem, bo ja zbliżam się do czterdziestki juz..



Doskonały wynik:) niech się teraz pięknie zapładniają:)



U Czerkwińskiego, zastanawiam się nad zmianą po pierwszej wizycie bo trafiłam na nienajlepszy humor chyba;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

On wypisywal mnie po punkcji. Osobiście nic do niego nie mam ale nie chciałabym żeby mnie prowadził. Pomyśl nad tym Zamora albo nasza Zygler. A Langner nie polecam. Niby mila ale jak na lekarza to zamotana.
 
reklama
Do góry