reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej kochane ja juz po leze sobie w domku i odpoczywam po nieprzespanej nocy :)
Wzgorkow jajonosnych jak oni to nazywaja pobrali mi 7 do zaplodnienia idzie 6 bo tylko tyle moze. Hehe juz przymkneliby oko na to jedno :)
Jutro czekamy na telefon od embriologa :)
Oby wszystkie byly w stanie sie zapodnic :)
 
reklama
O wlasnie powiedzcie mi jak z luteinusem skoro wzielam go teraz to dzisiaj biore tylko 2 czy gdzies w miedzyczasie musze wcisnac jeszxze jedna ???
 
Hej kochane ja juz po leze sobie w domku i odpoczywam po nieprzespanej nocy :)
Wzgorkow jajonosnych jak oni to nazywaja pobrali mi 7 do zaplodnienia idzie 6 bo tylko tyle moze. Hehe juz przymkneliby oko na to jedno :)
Jutro czekamy na telefon od embriologa :)
Oby wszystkie byly w stanie sie zapodnic :)
W końcu się odezwałaś tak ciepło bo Tobie myślałam że już mi ciężko było z Tą gorączka :D
Oby jutro rano były rewelacyjne wieści :):)
 
Dziewczyny trochę doszłam do siebie i po rozmowach z M chyba podejde drugi raz. Mam wiele pytań do lekarza. Podpowiedzcie mi jak wam lekarze tłumacza że się nie zaplodnily komórki od czego to może zależeć?

Dobra decyzja, zawsze jak człowiek ochłonie to dochodzi do wniosku ze trzeba włączyć dalej i to słuszna droga. U mnie wszystko tłumaczą wiekiem, bo ja zbliżam się do czterdziestki juz..

Hej kochane ja juz po leze sobie w domku i odpoczywam po nieprzespanej nocy :)
Wzgorkow jajonosnych jak oni to nazywaja pobrali mi 7 do zaplodnienia idzie 6 bo tylko tyle moze. Hehe juz przymkneliby oko na to jedno :)
Jutro czekamy na telefon od embriologa :)
Oby wszystkie byly w stanie sie zapodnic :)

Doskonały wynik:) niech się teraz pięknie zapładniają:)

Megi a u kogo jesteś w Novum?

U Czerkwińskiego, zastanawiam się nad zmianą po pierwszej wizycie bo trafiłam na nienajlepszy humor chyba;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny trochę doszłam do siebie i po rozmowach z M chyba podejde drugi raz. Mam wiele pytań do lekarza. Podpowiedzcie mi jak wam lekarze tłumacza że się nie zaplodnily komórki od czego to może zależeć?
Zuch dziewczyna
Oznaką prawidłowego zapłodnienia komórki jajowej jest pojawienie się w niej po upływie kilkunastu godzin od wykonania procedury IVF/ICSI dwóch przedjądrzy zawierających materiał genetyczny – jednego pochodzącego z oocytu (materiał od matki), drugiego – z plemnika (materiał od ojca). Za niepomyślny przebieg procedury może być odpowiedzialna zarówno słaba jakość oocytu, jak i plemnika; brak prawidłowego zapłodnienia może być także kwestią czystego przypadku. Należy również zastanowić się czy nie przyjmujecie Państwo na stałe leków, które mogły mieć wpływ na zaistniałą sytuację. Trzeba oznaczyć kariotypy u obojga Państwa i po wykluczeniu innych nieprawidłowości można podejrzewać zaburzenia prawidłowej aktywacji komórki jajowej przez plemnik i w przyszłości rozważyć dodatkową sztuczną aktywację komórek jajowych.

Embriolog nOvum
U Ciebie chyba endonetrioza. ?
Ona powoduje że ciężko się stymulijemy
Ciężej znaleźć to dobre jajko i z zagniezdzeniem tez większy problem. .....
Z 40 % z endonetrioza robi się 20 %
Trzeba dłużej szukać właściwego jajka .
 
Ostatnia edycja:
Do góry