reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

agapl13 bardzo szkoda, że nie doszło do transferu, ale tak jak pisze Lula2000 teraz jesteś madrzejsza i kroki podejmiesz gdzie indziej i na pewno się uda:tak:
gosssssia4 no to dobre wieści:-)odezwij się we środe
 
reklama
sham- chyba za tydzien walne testa :) a bete mam 24.11 :)
agapl13- przykro mi , zostajesz w tej klinice czy zmieniasz na inna ? powiem ci ze to jest do niewyobrazenia jakby mi takie cos zrobili to bym ich chyba pozabijala :/
gosssssia4- superrr gratuluje przyszla mamo :) wsztystko bedzie ok , mialas podany jeden zarodek czy dwa?::)
magdusia31-jeszcze 6 tabletek :) licze Ci :D juz nie dlugo kochana :) jestem z Toba:D
 
joweg sikanca proszę nie robić!! tyle razy nie wychodził !! jeśli już to betę zrób!!
sikaniec nie zawsze wychodzi!!
 
Witam!!!
Ostatnio odezwalam sie 9.11. Nie bede juz nic streszczac. CUD SIE CHYBA ZDARZYL!!!
Dzis powtorzylam bete- 1275. W srode ide do doktorka aby upewnic sie ze nie snie. Chyba jeszcze leki po stymulacji zadzialaly, do tej pory moje cykle byly bezowulacyjne, a tu takie wyniki na cyklu naturalnym. Jedynie witaminki lykam bez przerwy od dnia punkcji. Zycze wszystkim takich cudow!!! POZDRAWIAM
 
joweg!!!! oj ty niegrzeczna dziewczynko:-p, jak juz masz takie cisnienie to zrob za tydzien ale nie wczesniej bo to chyba bedzie 10-ty dzien czy cos kolo tego i wtedy powtarzaj codziennie na zasadzie rytualu i zycze zeby od razu pojawila sie druga kreska, jak masz taki power to pewnie sie udalo i wiesz ze jestes w ciazy no wiec chcesz to potwierdzic-nic dziwnego ale jeszcze tydzien badz cierpliwa, nie wiem zacznij robic na drutach szalik dla bobasa ;P...milego wieczoru
 
hope 71 :D skarpeteczki juz zrobilam ;D heheh szalik niezyl pomysl choc teraz chcialam sliczny rozowy sweterek i czapeczke :):p ehhe to za tydzien w poniedzialek testuje !!!!1 postanowione :) to bedzie 9 dpt :D
 
reklama
joweg kochana jak na razie więcej tych anty.bedzie , bo do kolejnego wyniku posiewu,a wymaz pobiora mi w sobote , to znów około tygodnia czekanie także na razie nic nie rusza do przodu, ale musze mysleć pozytywnie i już.
Ja też jestem za tym żebyś betę zrobiła za tydzień, bo te testy to róznie pokazują -na pewno to bedzie formalność:tak:
 
Do góry