reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
gosssssia4 - gratuluje bety
Lula2000 Magdusia 31 kosik- dzieki wielkie. Mam nadzieje,ze przy kolejnej stymulacji bede miec zblizona ilosc komorek...
joweg - nie mam innej mozliwosc,chyba bede musiala pozostac w tym szpitalu. Wlasnie czytam i szukam ale w okolicy nie ma nic innego, tzn jest ale opinie ma gorsze niz moj szpital. Tym razem jednak nie bede ufac w 100% lekarzom, bede zadawac tysiace pytan i chce na wlasne oczy zobaczyc skierowanie na icsi. I juz nie bede taka naiwna jak poprzednio. Wszytkim wkolo bede mowic,jak mne potraktowano, jak krolika doswiadczalnego i raz wystarczy BASTA!!!!
POza tym, joweg, gratuluje kredytu na domek. Wypoczywaj i poglaszcz brzusio od cioteczki formuowiczki :-) Widze jednak ,ze lekarze kaza odpoczywac po tranferze. We Francji, mozna spokojnie nastepnego dnia isc do pracy. Nie dziwota ,ze jako kraj maja tak niskie rezultaty!!! a wine zrzucja na niedofinansowanie labolatoriow i brak personelu!!!! taaaaaaaaaaaaa bla blablaaa
 
kerdyt sie zanlaz ale wlasnie zadzwonil facet ze ten dom co chcielismy kupic juz sprzedany :/ a jutro mielismy termin zeby ogladac i zas szukanie ;:( moje kochane zardeczki pozdrawiaja wszystkie ciocie :)
 
hej dziewczeta! ale mam dal Was niusa!!! dzis o 10 wlozono mi 3 zarodeczki!!!:biggrin2: mialam straszny dylemat...czy 2 czy 3 ale biolog powiedzial ze ten 3eci jest taki slabszy niz te 2 , ze po zamrozeniu zarodkow nie najlepszej jakosc ich jakosc spada jeszcze bardziej wiec powiedzialam sobie ze wole by zostal u mnie i przygarnelam wszystkie 3, musialam podpisac zgode na 3:-p Jak przyjechalam to pytam ile zostalo z 7(w czwartek mialam punkcjie) on mowi ze nawet 8 jeszcze z 10 wyjetych zostalo!:szok: ale podobno pozostale poza tymi 3 co dzis dostalam przestaly sie rozwijac w ktoryms tam momencie...jak pytalam czy one obumarly to on mowi ze nie, wiec troche tego nie zrozumialam:/ chce zaczekac z decyzja o zamrozeniu do jutra czy beda zdatne do zamrozenie:eek:mam dzwonic hmm to juz bedzie 6 doba ale chyba wiedza co robia...?co wy na to..?

no ale teraz troche o transferze ale jaja byly! gin nie mogl sie dostac do macicy! mowil ze troche przez progesteron po juz byl niezly co stwierdzil po sluzowce byla zwarta taka no i jestem "fiziologicznie" dluga i mam jakies kolanko ktore blokowalo wejscie do macicy(byc moze jakis % przyczyn nieplodnosci u nas:/) troche sie wycierpialam bolalo mnie bo naruszyl chyba nadzerke (taka srednia mam,mialam kiedys usuwana i tej nie mam jakiejs groznej poprotu jest, nie wymagala jeszcze zabiegu) rozkrwawilam troche ogolnie bol jak na okres,
no ale suma udalo sie pod usg widzialam punkciki juz w macicy:biggrin2: i dostalam zdjecie takze mam dowod ze dobrze wykonal robote:tak:, polezalam z 20 min. i do domku,
nie wiem co teraz mam robic dzis wolne jutro tez ale w czwartek juz do pracy (mam siedzaca-spokojna dosc) wiec dzis odpoczywam i jutro i zeby moze nie szalec w domu to chyba pojde do tej pracy..jaki wy prowadzilyscie tryb zycia po transerze??nie chce glupiec:-p
joweg jak tam sie czujesz? mnie dzis brzuch tylko po tranf. zaklul pare razy a teraz spokoj w miare:)
 
joweg jak nie wytrzymam do piatku to w czwartek za tydz. no chyba ze pocieszy mnie brak okresu w tym czasie bo dzis to moj 24 dzien cyklu a mam 29dniowe wiec jak nie zaczne krwawic w niedziele lub w poniedzialek to nastawie sie pozytywniej:-pwiem ze przez leki to moze byc cykl zbuzony no ale u mnie zawsze @ jak w zegarku a zawsze leki na stymulacje skracaly mi cykl wiec jak nie dostane po 29 to zawsze jakies swiatelko w tunelu dla mnie:-p
joweg wiecej lezysz po tranferze czy normalnie chodzisz??:-p
 
normalnie zyje hehhe :D ja mam niby dostac @ 25 , a na bete jade 24 :) wiec sie okaze ale w poniedzialek zrobie test to bedzie 9dpt ::)
 
tymeczka - serdecznie gratuluje transferu trojaczkow!! Pewnie,ze lepiej im u Ciebie, niz gdzies tam na szkielku :-) Ale bedzie jazda jak sie calej trojce spodoba pod Twoim serduszkiem :happy: ZYcze powodzenia. Duza buzka
 
reklama
najwazniejsze by w ogole sie udalo...:confused2: no ale nie moge wiecznie zyc w strachu i negatywnie sie nastrajac to nic mi dobrego nie przyniesie:/ lepiej sobie pozartowac i myslec pozytywnie!!! - dzis jak powiedzialam mezowi "a jak Ci sie trzy urodza to bedziesz bawil!" a on jak zrobil mine taka wystraszona hehehe:-D chyba to do niego dotarlo ze jak by co to masakra!:-D

zastanawia mnie to ze ja przyjmuje tylko raz na noc czopek z progesteronem i duphaston 2x1tabl. a Wy tak duzo zawsze tego macie...hmm moze to zalezy od lekarza..?? joweg a jakie jeszce leki bierzesz, ja jeszcze mam przez kolejne 6 dni encorton, dokonczyc zastrzyki clexane (mam jeszcze 3)potem acard
 
Do góry