reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No ja też nie mam zamiaru nie wiadomo ile wydawać na wózek. Juz nawet patrzyłam za używanym. ewentualnie od kuzynek bym odkupiła

I dobrze myślisz. Nam na szczęście teście sponsorowali wózek ale gdybym sama miała kupować to tez bym się za uzywka rozejrzala.
 
reklama
Ewelin a mówili ci coś o tym, ze prenatalne w klinice się robi? Mi lekarz na ostatniej wizycie kazał się u nich zapisać ale moja prowadząca kieruje do kogoś innego i wolałabym na pewno od niej mieć skierowanie. Nie dopytałam czy w klinice to jakaś konieczność, ale w umowie raczej nic o tym nie ma.
Z tego co wiem nie muszisz w klinice robić. Jak ja się pytałam to babeczka powiedziała, że raczej prenatalne oni w klinice proponują robić, a później od Ciebie zależy czy zostajesz w klinice czy juz u siebie gin będziesz miała.
Ale to bez znaczenia gdzie zrobisz. To Twoja jest decyzja, a klinika nie zmusi Cię, żebys u nich robiła.
 
Z tego co wiem nie muszisz w klinice robić. Jak ja się pytałam to babeczka powiedziała, że raczej prenatalne oni w klinice proponują robić, a później od Ciebie zależy czy zostajesz w klinice czy juz u siebie gin będziesz miała.
Ale to bez znaczenia gdzie zrobisz. To Twoja jest decyzja, a klinika nie zmusi Cię, żebys u nich robiła.
doładnie! To Twoja decyzja, gdzie robisz badania!
ja od samego poczatku prowadzę ciążę u lekarki na miejscu, w Łodzi byłam ostatni raz na transferze ;)
 
Kurcze,bo tak to bysmy moze razem zaczęły tenteges....[emoji7]

Napisane na LG-D373 w aplikacji Forum BabyBoom

No staram się jak mogę. Ostatnie dwie noce to juz żaba tak mi dala czadu i się wkur... i powiedziałam ze mu to ukrócę. Ile razy można dawać tego cyca? Chyba trzeba będzie się przemeczyc kilka nocy i tyle.
Fajnie by było gdybyśmy razem wystartowaly:D
 
No staram się jak mogę. Ostatnie dwie noce to juz żaba tak mi dala czadu i się wkur... i powiedziałam ze mu to ukrócę. Ile razy można dawać tego cyca? Chyba trzeba będzie się przemeczyc kilka nocy i tyle.
Fajnie by było gdybyśmy razem wystartowaly:D

butla w nocy tez nie pomaga?
 
Ja dla mojego Misia kupilam nowy wozek polskiej firmy Bebetto, ale bede go sprzedawac, bo marzy mi sie inny :-) jakbyscie byly zainteresowane to moge Wam zdjecia podeslac, wozek mam w stanie idealnym. Moj Baczek w gondoli wozil sie tylko pol roku i tez nieduzo bo zima byla. A w spacerowce rok, a potem kupilam tzw spacerowke parasolke.
 
Apropo pszczół. Wieczorem wywiazala się dyskusja o tym moim biednym paluszku i M mówi ze to bardzo zdrowo jak pszczola urzadli i to ma dobry wpływ ble ble ble... To ja mu na to żeby poszedł i wystawił małego żeby go dziabnely to mu się plemniki poprawia a on na to ze chyba by z 10 orgazmów na raz przeżył i może częściej by tam chodzil:D
 
reklama
Apropo pszczół. Wieczorem wywiazala się dyskusja o tym moim biednym paluszku i M mówi ze to bardzo zdrowo jak pszczola urzadli i to ma dobry wpływ ble ble ble... To ja mu na to żeby poszedł i wystawił małego żeby go dziabnely to mu się plemniki poprawia a on na to ze chyba by z 10 orgazmów na raz przeżył i może częściej by tam chodzil:D

ale ,zes teraz dala....:):):):)
 
Do góry