reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie wczoraj tak przeglądałam jakie ceny to aż za głowę się złapałam.
Tak jak mówisz Iga, że pół wyprawki kupisz
 
Właśnie wczoraj tak przeglądałam jakie ceny to aż za głowę się złapałam.
Tak jak mówisz Iga, że pół wyprawki kupisz

Te testy dają jakies tam prawdopodobieństwo. Tylko amniopunkcja da 100% pewności. A mi nawet gdyby wyszlo cos to w zyciu bym ciąży nie usunela.
Co do wyprawki to ja wózek wyszukalam na allegro i zaplacilam polowe ceny co w sklepie. Może nie jakiejś najbardziej znanej firmy ale dać 1000 a 2000-2500 to jest różnica i jestem bardzo zadowolona z niego.
 
Ewelin a mówili ci coś o tym, ze prenatalne w klinice się robi? Mi lekarz na ostatniej wizycie kazał się u nich zapisać ale moja prowadząca kieruje do kogoś innego i wolałabym na pewno od niej mieć skierowanie. Nie dopytałam czy w klinice to jakaś konieczność, ale w umowie raczej nic o tym nie ma.
 
Te testy dają jakies tam prawdopodobieństwo. Tylko amniopunkcja da 100% pewności. A mi nawet gdyby wyszlo cos to w zyciu bym ciąży nie usunela.
Co do wyprawki to ja wózek wyszukalam na allegro i zaplacilam polowe ceny co w sklepie. Może nie jakiejś najbardziej znanej firmy ale dać 1000 a 2000-2500 to jest różnica i jestem bardzo zadowolona z niego.
No ja też nie mam zamiaru nie wiadomo ile wydawać na wózek. Juz nawet patrzyłam za używanym. ewentualnie od kuzynek bym odkupiła
 
reklama
Do góry