reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ile można brać nospy, brzuch mnie boli, a tu dopiero 15dpt...
Ale czujesz bardziej napięcie? czy bardziej ból? Jeśli ból to może weź Apap? Można 500 mg. No-Spa można 120 mg dziennie (czyli 3x zwykła, bo 3x forte to b. dużo i już na super skurcze), nie więcej raczej niż 40 mg za jednym razem.
 
reklama
Nie, nie mam planowanej wizyty. Bylam przeciez w poniedziałek... ehhh
Wogole jade do innego lekarza, do takiej renomowanej kliniki 100 km od domu. Udalo mi sie wcisnac, powiedzialam, ze jestem swiezo po szpitalu i z bolami. A wiec tak, boli mnie strasznie jeden jajnik, lekarz mowil, ze sie rozciagam, ale kurcze boli tylko jeden a nie dwa. Az od pachwin po krzyz! Wole byc spokojna...

Agatek, rzeczywiscie może być tak, ze zaczyna się wszytsko rozciągać i stąd te bóle. i do tego trzeba się po prostu przyzwyczaic, ja też je długo miałam i nie zawsze było to po obu stronach - teraz zaczynam czuć rozpychanie w miednicy i biodrach.
dobrych wiesci!
 
Ja mam okropne migreny , a w zasadzie zatoki o sobie przypominaja juz 2 raz w tygodniowym odstepie wzielam APAP bo myslalam ze zwiarujeje , oby nie zaszkodzilo ...
 
Motylku ja również nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca i tez nic.. ale wyczytałam na opakowaniu ze dopiero 8 dniowa ciążę wykrywa. .także nadal mam nadzieje. . Byle do piątku trzymam za nas obie kciuki . Pan w aptece polecił mi test dla kobiet po in vitro wykrywa juz 2 dniowa ciążę kupiłam ale się nie skuszę poczekam do piątku. ..
Dziewczyny ile można brać nospy, brzuch mnie boli, a tu dopiero 15dpt...
Ja tez 15 dpt i też mam doleglkwości - w dzień napięty a w nocy boli. Ale staram się nie brać niczego.
 
Ja mam okropne migreny , a w zasadzie zatoki o sobie przypominaja juz 2 raz w tygodniowym odstepie wzielam APAP bo myslalam ze zwiarujeje , oby nie zaszkodzilo ...

spokojnie, na pewno nie zaszkodzi
jeśli są migreny, lepiej zażyć 1000 mg na dobę niż przeżywać ból i stres (to zalecenie dr Dębskiej, można ufać)... oczywiście nie mówimy tu o braniu paracetamoluy na stałe, to wykluczone
 
Jestem po wizycie, po przedstawieniu mojej sytuacji ze szpitalem i wielkim krwiakiem, lekarz mowil, ze to niemożliwe, ze wielki krwiak tak szybko sie wchlonal i ze mnie wypuscili po 4 dniach. Zrobil mi usg i po rzekomym wielkim krwiaku nie ma sladu. Szukal i szukal i nic. Powiedzial, ze to niemozliwe, ze krwiaki sie wchlaniaja miesiacami a nie w 3 dni. Ta kurewska lekarka musiala cos pomylic... ale teraz pytanie skad krwawilam?? Moim zdaniem...od acsrdu, nigdy nie mialam problemu z lrwia, zaczelam brac acard, rozrzedzilam krew i ona znalazla ujscie i tyle. Sama nie wiem, wszystko to jest mega dziwne. Tak czy owak ten lekarz odradzal mi acard.
Co do jajnika...to w ciazy nie moga bolec jajniki, mozliwe ze sie rozciagam i boli. Nie znalazl nic niepokojacego. Ciaza rozwija sie prawidlowo. Jedynie mam zapalenie w pochwie i dostalam silniejsze leki. Kazal lezec, brac dupka, nospe i powinno przejsc. Oby!
 
Jestem po wizycie, po przedstawieniu mojej sytuacji ze szpitalem i wielkim krwiakiem, lekarz mowil, ze to niemożliwe, ze wielki krwiak tak szybko sie wchlonal i ze mnie wypuscili po 4 dniach. Zrobil mi usg i po rzekomym wielkim krwiaku nie ma sladu. Szukal i szukal i nic. Powiedzial, ze to niemozliwe, ze krwiaki sie wchlaniaja miesiacami a nie w 3 dni. Ta kurewska lekarka musiala cos pomylic... ale teraz pytanie skad krwawilam?? Moim zdaniem...od acsrdu, nigdy nie mialam problemu z lrwia, zaczelam brac acard, rozrzedzilam krew i ona znalazla ujscie i tyle. Sama nie wiem, wszystko to jest mega dziwne. Tak czy owak ten lekarz odradzal mi acard.
Co do jajnika...to w ciazy nie moga bolec jajniki, mozliwe ze sie rozciagam i boli. Nie znalazl nic niepokojacego. Ciaza rozwija sie prawidlowo. Jedynie mam zapalenie w pochwie i dostalam silniejsze leki. Kazal lezec, brac dupka, nospe i powinno przejsc. Oby!

W ciąży może boleć jajnik(-i) – choćby ciałko żółte, które produkuje mega ilości progesteronu.
W ciąży wszystko może boleć, na szczęście większość bólów nie ma poważnych przyczyn. :rofl2:Tfu... tfu...
@agatek28 przejdzie na stówkę
 
reklama
Jestem po wizycie, po przedstawieniu mojej sytuacji ze szpitalem i wielkim krwiakiem, lekarz mowil, ze to niemożliwe, ze wielki krwiak tak szybko sie wchlonal i ze mnie wypuscili po 4 dniach. Zrobil mi usg i po rzekomym wielkim krwiaku nie ma sladu. Szukal i szukal i nic. Powiedzial, ze to niemozliwe, ze krwiaki sie wchlaniaja miesiacami a nie w 3 dni. Ta kurewska lekarka musiala cos pomylic... ale teraz pytanie skad krwawilam?? Moim zdaniem...od acsrdu, nigdy nie mialam problemu z lrwia, zaczelam brac acard, rozrzedzilam krew i ona znalazla ujscie i tyle. Sama nie wiem, wszystko to jest mega dziwne. Tak czy owak ten lekarz odradzal mi acard.
Co do jajnika...to w ciazy nie moga bolec jajniki, mozliwe ze sie rozciagam i boli. Nie znalazl nic niepokojacego. Ciaza rozwija sie prawidlowo. Jedynie mam zapalenie w pochwie i dostalam silniejsze leki. Kazal lezec, brac dupka, nospe i powinno przejsc. Oby!
Dojdzie to tego, że prócz wiedzy o lekach same będziemy musiały się badać na fotelu.
 
Do góry