reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mialam nk 24 i zachodzilam w ciaze naturalnie, ale wszystko sie wczesnie konczylo. Mysle ze te nk moze tak nie do konca przeszkadzaja w implantacji. Chociaz moze to zalezy od organizmu...

zachodzilas i na tym sie konczylo.u mnie sie iplantuje i odrzuca.
Gdybym miala drozne jajowody to bym tez bez problemu zachodzila i konczyloby sie tak samo.
 
reklama
Czesc kochane,za mnie mozecie juz puscic,juz po wszystkim.:no: powoli mnie zalewa,jak zawsze nawet do Bety nie dotarlam....nie chcialam wam psuc dnia ,ale sciemniac ,ze jest fajnie tez nie umiem.

Yyy.. nawet nie wiem co powiedzieć...
No właśnie, ale zaintrygowało mnie to strasznie. Czyli problem nie musi leżeć w Twoich komórkach.
 
Agatku - prawdę mówiąc nie musisz wcale jeść mięsa, szczególnie jeśli Ci nie leży. Zobacz sobie na vegespot.pl, jadłonomię, ervegan, weganona - dużo pysznego wegeteriańskiego i wegańskiego jedzenia :-) Jeśli będziesz pamiętaćo tłuszczach (orzechy, oleje itp) to kalorycznie będzie ok!
Polecam przepisy z jadlonomi. Veganskie pasztety, pysznosci;)
 
Ann a bakterie?? Robiłaś wszystko?

nic nie mam ,zadnych bakterii

probuje sie wlasnie umowic na konsultacje do lekarza w Oldenburgu,bo z jednej strony podcielo mi to skrzydla z drugiej ukazalo nowy swiat,w ktory przestalam juz wierzyc,ze moze(raczej nie ,ale moze) moge miec jeszcze moje dziecko.


Westi,a jesli to nie Pech....moze to mialam zrozumiec i zobaczyc:)
 
nic nie mam ,zadnych bakterii

probuje sie wlasnie umowic na konsultacje do lekarza w Oldenburgu,bo z jednej strony podcielo mi to skrzydla z drugiej ukazalo nowy swiat,w ktory przestalam juz wierzyc,ze moze(raczej nie ,ale moze) moge miec jeszcze moje dziecko.


Westi,a jesli to nie Pech....moze to mialam zrozumiec i zobaczyc:)
Kurde. No nie. Wiesz kombinuje. Próbuje cis wymyślić. Gdzie jest haczyk.
 
reklama
zachodzilas i na tym sie konczylo.u mnie sie iplantuje i odrzuca.
Gdybym miala drozne jajowody to bym tez bez problemu zachodzila i konczyloby sie tak samo.
Pierwszy raz doszlam do bijacego serduszka, chyba 6 tc. Na nastepnej wizycie juz nie bilo.
Drugi raz, beta urosla do 300 i zaczela spadac.
 
Do góry