reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkie staraczki:)jestem po transferze( 04.05) przez kilka pierwszych dni odczuwałam jajniki dziś zupełnie nic martwię się;/ czy to tak powinno wyglądać??? bete mam zrobić w piątek 13 ,każdy dzień trwa coraz dłużej ....ehhhh
 
reklama
napisalam do nich maila,zobaczymy co mi odpisza.

z drugiej strony mysle dalej...nie wyszlo z moimi komorkami,nie wyszlo z dawczynia...czyli problem moze lezec gdzie indziej niz mysle,z trzeciej strony moze to oznaczac,ze kwesia in vitro z moimi komorkami jest ciagle otwarta...?
Ja uważam że dopuki są Twoje komórki jest szansa na ciążę. Może problem nie leży w komórkach a w implantacji.pewnie zrobiłaś juz milion badań ale tego ja jeszcze nie. ....
Może warto spróbować. ?
 
Ann histeroskopia? Tez myślałam czemu bierzesz estriadol w tabletkach i jeszcze plastry. Tylko z drugiej strony. Cały czas masz takie endo? Bo jednak raz udało się zakopać.
 
Kurde ale jak to. .....
Tez nie podoba mi się Twoje endo. ...za duże i maja ciężko się zakopać. W dniu transferu nie sprawdzali. ?
Mój lekarz jakby trochę z sufitu miał teorie i jest często bardzo inna od teorii Polskich lekarzy i idealne endo to 8 _13 trzyliniowe no ale Ty i w Niemczech i Czechach. ... Nie wiem ciężko mi ogarnąć . Jedyne co mi przychodzi do głowy to może zrób to badanie co mi robili by sprawdzić stan endonetrium i macicy. ? I jeszcze jedno może za bardzo obciazasz organizm lekami. ? I nie ma siły na współpracę . Ja nie potrafię tego tak rozbierać na części jak Ty nawet nie próbuje bo nie jestem w stanie tego ogarnąć.
Przykro mi nie potrafię nie wiem nie rozumiem czemu tak jest. ...
Ewunka,ja mam wszystkie badania zrobione.
Kurde ale jak to. .....
Tez nie podoba mi się Twoje endo. ...za duże i maja ciężko się zakopać. W dniu transferu nie sprawdzali. ?
Mój lekarz jakby trochę z sufitu miał teorie i jest często bardzo inna od teorii Polskich lekarzy i idealne endo to 8 _13 trzyliniowe no ale Ty i w Niemczech i Czechach. ... Nie wiem ciężko mi ogarnąć . Jedyne co mi przychodzi do głowy to może zrób to badanie co mi robili by sprawdzić stan endonetrium i macicy. ? I jeszcze jedno może za bardzo obciazasz organizm lekami. ? I nie ma siły na współpracę . Ja nie potrafię tego tak rozbierać na części jak Ty nawet nie próbuje bo nie jestem w stanie tego ogarnąć.
Przykro mi nie potrafię nie wiem nie rozumiem czemu tak jest. ...

nie nie sprawdzali,chociaz sie o to pytalam.Powiedzili ze endo jest super i najwazniejsze,ze nie za cienkie.Ja mam wszystkie badania zrobione,macice przejrzana od A-Z nic nie mam wszystko czysto...
po prostu moze pech,a wkurzam sie dlatego ,ze mnie to tyle jezdzenia i czasu kosztowalo.Pani doktor powiedziala 50 % szansy ,czyl 50 % ze nic z tego nie bedzie.
Tego nigdy nie chcemy brac pod uwage i slyszymy tylko te 1 czesc zdania:)
zrobie jeszcze raz NK zobaczymy czy nie poszly w gore.

Teraz kolej na Ciebie :):):)
 
Ja uważam że dopuki są Twoje komórki jest szansa na ciążę. Może problem nie leży w komórkach a w implantacji.pewnie zrobiłaś juz milion badań ale tego ja jeszcze nie. ....
Może warto spróbować. ?

A jakie badania robi sie ,zeby zobaczyc dlaczego komorki sie nie implantuja? bo tego nie znam i obawiam sie ze nie ma takowych.
 
Ann histeroskopia? Tez myślałam czemu bierzesz estriadol w tabletkach i jeszcze plastry. Tylko z drugiej strony. Cały czas masz takie endo? Bo jednak raz udało się zakopać.

Histeroskopia jest ok. Estradiol dlatego ,ze jechalam na sztucznym cyklu,zeby dobrze zbudowac endo i wykluczyc owulacje. To jest wszystko ok.podejrzewam ,te cholerne NK ,potraktowaly te zarodki jak kompletnego wroga.
 
Histeroskopia jest ok. Estradiol dlatego ,ze jechalam na sztucznym cyklu,zeby dobrze zbudowac endo i wykluczyc owulacje. To jest wszystko ok.podejrzewam ,te cholerne NK ,potraktowaly te zarodki jak kompletnego wroga.
Tak, ale w sporych dawkach. Ja tez miałam sztuczny.
Scratching? I nk? W kolejnym podejściu?
Poczekaj co odpisza knedle.
 
A jakie badania robi sie ,zeby zobaczyc dlaczego komorki sie nie implantuja? bo tego nie znam i obawiam sie ze nie ma takowych.
Rezonans magnetyczny miednicy z kontrastem ( żel w dupke i krysie ) powie o morfogi endo jak i o każdej zmianie patoligicznej .
Oczywiście nie powie to czy komórka się zainplantuje czy nie ale sprawdzi endo.
 
reklama
Kurcze anne szkoda, myślałam, że razem z westi będziecie dyskutować o waszych zgagach i kopniakach :-( tak mi przykro no!!!! Ale kombinuj dalej i podoba mi sie twoje podejście!!

Agatek organizm daje co znać co potrzebuje. Ja przed ciążą zrezygnowałam z nabiału, bo po nim miałam rewolucje jelitowe a jak tylko zaszłam w ciąże to tylko nabiał bym jadła. Nie mogłam sie najeść serami pod różną postacią. Widocznie brakowało tego organizmowi. Teraz troszkę mniej nabiału jem, wiecej wlasnie mięsa i wędlin. Zaraz ci sie zacznie apetyt, bo organizm sie bedzie domagał. I przytyjesz nic sie nie martw :-) jeszcze masz na to kilka miesięcy

Westi na spokojnie w tej pracy tam, dbaj o malucha i staraj sie usiąść kiedy tylko sie uda i odpocząć. Ja i tak sie dziwie że dajesz radę, bo ja na poczatku do zadyszki dostawałam jak tylko doszłam z pokoju do kuchni, jakbym maraton przebiegła
 
Do góry