reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
1462824537-wxvqhh.jpeg


Pytałam po raz kolejny. Wszystko ok? Bo mój wpis został doszczętnie olany :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie nie znam na tej glukozie, wiec nie odpowiem.
 
Kate_p7 ekspercie napisz mi proszę jak poprawić nasienie, ktore ma krótką żywotność i kiepską jakość? Oczywiscie jak młody ci pozwoli na kilka minut na forum ;-)
 
Dziewczyny mnie z tego kalkulatora wyszło 46 % ale wierze w to jak i w chiński kalendarz płci :p czyli wcale
Mam pytanie co do oleju z wiesiołka, dla kobiet jest podobno dobry, zastanawiam sie czy jest sens zeby m. Tez go łykał? Ma jakiś wpływ na jakość nasienia?
Podobno ma. To stara, naturalna metoda na poprawę płodności. Mój mąż pił. Sporo o tym czytałam. A Ty uważaj,bo możesz go pić tylko do owulacji. Potem przerwa do początku cyklu, ponieważ olej z wiesiołka w przypadku ciąży powoduje skurcze macicy.
 
Witaj Mavi. To teraz będziesz miała krio?
Hej Iga przygotowywałam sie w tym cyklu do crio, ale mi nikt tańców nie odprawiał jak Westi i endo nie urosło w 12 dc miało 7 mm, a 4 dni pozniej i zwiększonym estrofemie, acardzie i polfilinie (czy jakoś tak) ledwo dobiło do 8, ale juz zaczęło sie zmieniać i doktor powiedział, ze szkoda ryzykować zarodka. Nie pomogły tez plastry borowinowe, wino i migdały teraz łykam dupka i czekam na kolejny cykl. Miałam nadzieje dołączyć do pozytywnie zafasolkowanych w tym miesiącu, zwłaszcza, ze początek maja okazał sie wysypem pozytywnych bet. No, ale czerwiec też będzie piękny! I wszystkie się w końcu doczekamy tych upragnionych II kresek ☺️
 
reklama
kciuków nie puszczamy :) i pozytywne fluidy wysyłamy :)

MAJ

10: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciaze


11: anika - wizyta u gin prowadzącej ciaze
11: ewelin86 – wizyta serduszkowa
11: ewunka - podgląd w trakcie stymulacji
12: Ewa651 - usg polowkowe
12: natalia89 - punkcja
12: Po40 - III betowanie
13: Ewunka - punkcja
16: olusja1987 - usg prenatalne w I trymestrze
16: rybka - wizyta kontrolna przed kolejnym crio
16: butterfly - betowanie
17: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17: Moniusia – wizyta przed stymulacją
18: gosia321 - usg w czasie stymulacji
19: aniolkowa.mama - wizyta u poloznej
19: madzionga - wizyta u gin prowadzącego ciaze
21: MartiniM - wizyta u gin prowadzącej ciaze
21: Madzionga – usg połówkowe
23: Falka203 - wizyta pęcherzykowa
23: Agatek28 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
24: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: szila - badanie prenatalne w I trymestrze

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe
1: onadlaniego - wizyta u gin prowadzącego ciaze
6: olusja 1987 - wizyta u gin prowadzącego ciąże



Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry