reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Laski znacie jakies sposoby na poprawe apetytu?
Przechodze koszmar. Ogolnie jestem miesozerca, w tej ciazy mi sie pomieszalo i tak mieso jest bleee i nie moge na nie nawet patrzec. Najchetniej to jadlabym rosol i lody.
W pierwszej ciazy na szczescie odrzucilo mnie od slodyczy, dalej kochalam mieso i nie mialam takich problemow. Lekarz caly czas ze ja za chuda, ze najlepiej to moze kebabika bym zjadlam albo schabowego... ja od razu o Jezu niech Pan nie mowi o miesie.
 
reklama
Laski znacie jakies sposoby na poprawe apetytu?
Przechodze koszmar. Ogolnie jestem miesozerca, w tej ciazy mi sie pomieszalo i tak mieso jest bleee i nie moge na nie nawet patrzec. Najchetniej to jadlabym rosol i lody.
W pierwszej ciazy na szczescie odrzucilo mnie od slodyczy, dalej kochalam mieso i nie mialam takich problemow. Lekarz caly czas ze ja za chuda, ze najlepiej to moze kebabika bym zjadlam albo schabowego... ja od razu o Jezu niech Pan nie mowi o miesie.

Ja tez to miałam. Schudłam ponad 5 kg i nadal jestem na minusie, ale ja nigdy nie byłam chuda, wiec moja lekarka jest zachwycona, ze za duzo nie przytyje ;).
Kwestia mięsa z skończeniem 15 tyg przeszła jak ręka odjął. Wczoraj kazałam sobie pół kiełbaski z grilla robić, bo miałam wielka ochotę zjeść. W mojej diecie bez mięsa były jeszcze pomidory i zielone jabłka. Najbardziej sztuczne z biedronki ;)... Spokojnie przejdzie Ci. Tylko duzo nabiału jedz. Podobno organizm sam wie ile i czego potrzebujemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc kochane,za mnie mozecie juz puscic,juz po wszystkim.:no: powoli mnie zalewa,jak zawsze nawet do Bety nie dotarlam....nie chcialam wam psuc dnia ,ale sciemniac ,ze jest fajnie tez nie umiem.
 
Nie mam na razie sily myslec co dalej...jak to wszystko ugryźć.Nikt mi nie potrafi powiedziec dlaczego nie moge do Bety dotrwac.Wszyscy lekarze mowia,ze moje endo pięknie rośnie,a mi si wydaje ,że jest o wiele za wysokie i tu jest problem.
 
reklama
Onadlaniego dzieki myslalam, ze jestem sama z moim apetytem. Pocieszajace, ze przejdzie. Czekam z niecierpliwoscia... :-)

Anne przykro mi kochana, trzymaj sie :-*

A ja wstalam rano ogarnac syna, bo dziadek wzial go na 3 godzinki, i sie tak zmeczylam, a tylko go nakarmilam, ubralam i umylam. Niby tydzien lezenia, ale zrobil swoje, jestem taka oslabiona, ze hej. Normalnie w glowie zaczelo mi sie krecic i ciemno przed oczami. Ale juz sie polozylam i dochodze do siebie
 
Do góry