reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, kupiłam ten detektor tętna płodu :(
jestem zła na siebie... ja pierdzielę, wytrzymałam prawie połowę ciąży i dziś poległam...
no nic, przyjdzie jutro albo pojutrze to zobaczę co to za cudo :p
 
reklama
jak najbardziej możliwe,

lożysko na przedniej ścianie, druga ciąża, niby koło 16tc ale myślę że czemu nie:-) z czego więzadla już rościągnięte i mięśnie. To moja wersja i będę się jej trzymać:-)

juz jej pan doktor wytlumaczyl,ze to byly ruchy jelit :) musisz czescie na forum,bo masz braki;););)
 
ej no już nie musiał tego mówić:-) A serio to szkoda, że to ruchy jelit..:-(
 
monia czasem trzeba wiedzieć kiedy złożyć broń:-) dziecko też kosztuje, a po ivf na kredytach do końca życia być z zrujnowanym zdrowiem to nie tędy droga.. szacun za odwage bo nie każdy potrafi powiedzieć sobie dość. A z tego co pamiętam kd nie wchodzi w gre? Albo dawca?

No dokładnie.. teraz mamy jeszcze podejście z rządówki i dlatego jedynie się decydujemy.. Tyle, że mam jakieś wrażenie pewnie bardzo zasadne, że podchodzenie do niego jest śmieszne... Teraz będę miała 150 menopuru+letrozol. W sumie co nowego.. jedynie to połączenie. Bo stwierdziliśmy z doktorkiem, że nie ma sensu się faszerować aż takimi dawkami skoro i tak odpowiedź jest słaba...

Nie, nie wchodzi.... Ale tak z czystej ciekawości jak o tym myślałam to się w sumie zastanawiałam, że u nas to nie wiadomo co by dobrze było zrobić w razie potrzeby - czy kd czy dawcę, bo w sumie jedno i drugie ma słabe :p Więc jeśli już to zarodek. Był ten temat, ale wolę już adoptować niż brać do siebie zarodek, który i tak nie będzie genetycznie nasz.
 
reklama
na sikanca to troche za szybko,a jak wyjdzie negatywny to mi czar prysnie.Brzuch mnie bez konca boli wiec pewno i tak prysnie...;)
 
Do góry