reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
jak najbardziej możliwe,
Dziewczyny czy to mozliwe ze ja czuje... ruchy?
Nie czuje kopniakow, ale czuje takie przemieszczanie sie dziecka.... Moj maz tez to widzi, jak brzuch w jednym miejscu mi sie unosi i za chwile w nastepnym. Najlepiej to jak pepek mi wychodzil na wierzch i sie chowal.
Jestem w szoku, bo w pierwszej ciazy ruchy poczulam ok 17 tyg, a teraz leci mi 13 tydz.
lożysko na przedniej ścianie, druga ciąża, niby koło 16tc ale myślę że czemu nie:-) z czego więzadla już rościągnięte i mięśnie. To moja wersja i będę się jej trzymać:-)
 
monia czasem trzeba wiedzieć kiedy złożyć broń:-) dziecko też kosztuje, a po ivf na kredytach do końca życia być z zrujnowanym zdrowiem to nie tędy droga.. szacun za odwage bo nie każdy potrafi powiedzieć sobie dość. A z tego co pamiętam kd nie wchodzi w gre? Albo dawca?
 
Kate,

czys ty z pieca spadla??? ja nie robie zadnej Bety :) wmawiam sobie ciaze i tak mi z tym dobrze,zanim na dope z hukiem spadne i dorwie mnie rzeczywistosc :)
 
reklama
Do góry