reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wolałabym tej bety od początku nie widzieć. Dawno poradziłabym sobie z porażką. Przez te trzy tygodnie na robiłam sobie nadziei. Po co lekarz na tak wczesnym etapie wystawia zwolnienie ciążowe? W pracy będą jjuż wiedzieć ....
 
Jeszcze zobaczymy w ciągu dnia. Tylko zastanawiam się skąd takie plamienia. Wiem ze to normalne, ale jednak.
Ja od czasu krwawienia codziennie mam brązowa luteinę na wkładce. Martwi mnie to trochę, ale tez wiem , ze to nie musi być nic groźnego. We wtorek może moja lekarka mi cos więcej powie, bo powiem szczerze, cieszę się ze do kliniki do mojego lekarza juz nie jadę, tak naprawde ja nawet nie wiem w ktorym jestem tygodniu, jaki termin porodu. Jak zapytałam powiedzial, ze 6 tydzien licząc z miesiączki, wiec mu powiedziałam ze z miesiączki wychodzi mi prawie 8, nic nie odpowiedział. Czyli niby 6 ale ile dni to tez nie wiem. Nie jestem zadowolona z takich wizyt.
 
reklama
Nova nawet nie wiem co Ci napisać. Ciężkie jest to wszystko. Może lekarz był pełen nadzieji. To wcale nie musiało się t z k skończyć. .. musisz to sobie poukładać...
 
Do góry