reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
West zgadzam się z tym znakowaniem, jakby to weszło w zycie w naszym pieknym katolickim kraju to szczerze powiedziawszy bardziej by popłacała zdrada w naszym przypadku niz załatwienie sprawy przez klinike, nie chciałabym zeby dziecko się dowiedziało, ze tata nie jest tata, a to by szybko wypłyneło :/
A w ogole jak u Ciebie przed testowaniem nastrój??
Falka gratulacje!!! miałas jeden zarodek podany o ile pamietam?
 
Igus no nietety takich maluchow nie wpuszczaja, a ja nie moge wyjsc na korytarz, bo mam lezec, wstaje tylko do wc i pod prysznic.



Falka gratki kochana!!! Dobrego samopoczucia i nudnych 9 miesiecy ciazy!!! :-) :-)
 
reklama
Igus no nietety takich maluchow nie wpuszczaja, a ja nie moge wyjsc na korytarz, bo mam lezec, wstaje tylko do wc i pod prysznic.



Falka gratki kochana!!! Dobrego samopoczucia i nudnych 9 miesiecy ciazy!!! :-) :-)

Szkoda. Bardzo szkoda. Jak ja lezalam na ginekologicznym to byla taka sala do ktorej mozna bylo dzieci przyprowadzic. Miejmy nadzieje ze jutro wypuszcza cie do domciu.
 
Do góry