reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kciuków nie puszczamy :) i pozytywne fluidy wysyłamy :)

MAJ

5: Falka302 – II betowanie
5: onadlaniego - wizyta u gin prowadzacego ciążę
5: pisanka89 - wizyta pecherzykowo-serduszkowa
5: martka83 - wizyta serduszkowa
5: Alex83 - usg w czasie stymulacji

6: westaice – betowanie
6: ilka - betowanie
6: wiolciab – II betowanie
6: Natalia89 - podgląd w czasie stymulacji
7: natula – crio
7: koralik – wizyta przed crio
7: kinia - betowanie
9: koralik – wizyta przed crio
10: strawbelka – wizyta serduszkowa
11: anika - wizyta u gin prowadzącej ciaze
11: ewelin86 – wizyta serduszkowa
12: Ewa651 - usg polowkowe
15: pisanka89 - wizyta u gin prowadząćego ciążę
16: olusja1987 - usg prenatalne w I trymestrze
16: rybka - wizyta kontrolna przed kolejnym crio
16: butterfly - betowanie
17: Moniusia – wizyta przed stymulacją
19: aniolkowa.mama - wizyta u poloznej
21: MartiniM - wizyta u gin prowadzącej ciaze
21: Madzionga – usg połówkowe
24: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: szila - badanie prenatalne w I trymestrze

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe
6: olusja 1987 - wizyta u gin prowadzącego ciąże






Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przelamuje smutki.
Dzisiejsza beta w 9dpt 205 :D :D :D :D :D
Gratulacjeeee!!!!
Jeju gdzie Ty te bety robisz :eek: Najpierw 3 maja, teraz po g.9 masz już wynik nieźle :cool2:

Agatek super, że z maluchem wszystko OK! Wiem, że łatwo mówić...ale WYLUZUJ troszkę. Jesteś chodzącym kłębkiem nerwów. Meliskę pijesz?

Westi o nie kochana. Pesymistka to moje II imię. Nie oddam ;)
Jak się czujesz? Boli coś? Jutro beta?
Opcja ze słupem - dobra :D Uśmiałam się :-p Guza nie masz?

Ann :))) ile tym pociagiem jedziesz? Rozsiądź się tam wygodnie żeby kropków nie wytelepało :)

Na 99 % decyduję się na Novum. Ugadam się jeszcze dokładnie co do wizyty.
Pytanko. Bo nie wiem kiedy ta @ przylezie a od niej wszystko zależne... Ile czekałyście po stymulacji, po której nie było transferu od razu? Monia jak u Ciebie było?
 
Dziewczyny, powodzenia na dzisiejszych wizytach! Mam nadzieję, że każda z Was zobaczy to, na co najbardziej czeka.
Witaj Alex, po pierwszym podglądaniu wszystko nabiera tempa i nawet się nie obejrzysz,a będziesz już zakropkowana:-)
Westi, skąd ten pesymizm? Nowe życie jest w Tobie, wiesz jak ważne jest pozytywne myślenie, nie strasz Kropka. Jutro będziesz najszczęśliwszą kobietą na Ziemi i wszystkie forumowe ciocie oszaleją razem z Tobą :-)
 
Gratulacjeeee!!!!
Jeju gdzie Ty te bety robisz :eek: Najpierw 3 maja, teraz po g.9 masz już wynik nieźle :cool2:

Agatek super, że z maluchem wszystko OK! Wiem, że łatwo mówić...ale WYLUZUJ troszkę. Jesteś chodzącym kłębkiem nerwów. Meliskę pijesz?

Westi o nie kochana. Pesymistka to moje II imię. Nie oddam ;)
Jak się czujesz? Boli coś? Jutro beta?
Opcja ze słupem - dobra :D Uśmiałam się :-p Guza nie masz?

Ann :))) ile tym pociagiem jedziesz? Rozsiądź się tam wygodnie żeby kropków nie wytelepało :)

Na 99 % decyduję się na Novum. Ugadam się jeszcze dokładnie co do wizyty.
Pytanko. Bo nie wiem kiedy ta @ przylezie a od niej wszystko zależne... Ile czekałyście po stymulacji, po której nie było transferu od razu? Monia jak u Ciebie było?
Impreza calodniowa pociagowado wieczora
 
Opowiem Wam cos.

3 maja man urodziny, ale jest to dla mnie pechowy dzien...

3 lata temu jak juz bylam w ciazy (8 tydz) to wlasnie 3 maja dostalam krwawienia, pojechalismy na IP, czekalam na usg do wieczora, od rana! Okazalo sie, ze wszystko ok, nie wiadomo skad krwawienie. Wypisalam sie na wlasne zadanie.
Miałam wtedy zaproszonych gosci na obiad, wszystko musialam odwolac.

W tym roku znowu dopadlo mnie fatum 3 maja... tez mialam zaproszonych gosci na grilla, wszystko mielismy przygotowane, maly mial tylko zjesc i mielismy jechac. Podczas ubierania sie poczulam ze cos leci... krew.. znowu odwolalismy gosci.
Powiedzialam, ze wiecej urodzin nie obchodze.
 
Dziewczyny mam pytanie do co crio transferu, tzn jak czesto mozna go robic, czy miedzy jednym transferem a kolejnym musi byc znow jakis odstep zachowany? jak to u was wygladalo?
 
Falka302 – :D
onadlaniego, pisanka89, martka83, pięknych widoków &&&&&
Alex83 niech jajeczka rosną !
Agatek, myślę o was :*
Marzen, a co u Ciebie? Jaki plan dalej?
Ja jutro wyruszam po naszego ostatniego kropka :) Oby chciał zostać z nami ! nasza ostatnia szansa !
 
reklama
Truskawka ja szłam po świeżym transferze odrazu.
Natula :* Trzymam mocno kciuki za Ciebie ! Wierzę, że to jest ten jedyny.

Agatek ja też mam w maju. I nigdy nic dobrego mi nie przyniósł. Wręcz przeciwnie. Za to w czerwcu na imieniny dostałam juz kilka razy ładne prezenty.
 
Do góry