reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki dziewczyny, to prawo było by strasznie glupie, jakby trzeba było zgłaszać dawcę, zresztą nie wiem jak by to miało wyglądac, wiadomo ze sami byśmy sie nie przyznali w szpitalu ani w USC, nie wiem jakby to sprawdzili kto jest ojcem.
Agatek super :* widzisz, wszystko dobrze z dzidzią :)
 
reklama
Agatek, super wieści !!!! Ale oszczędzaj się bardzo :*
Dziewczyny, za wszystkie wizyty dzisiejsze kciuki trzymam zaciśnięte od 3 rano, bo coś spania nie mam :D
 
Dzięki dziewczyny, to prawo było by strasznie glupie, jakby trzeba było zgłaszać dawcę, zresztą nie wiem jak by to miało wyglądac, wiadomo ze sami byśmy sie nie przyznali w szpitalu ani w USC, nie wiem jakby to sprawdzili kto jest ojcem.
Agatek super :* widzisz, wszystko dobrze z dzidzią :)
tylko klinika ma dane dawcy w sensie te podstawowe :) i nie maja prawa udzieac inf na ten temat
 
Dzięki dziewczyny, to prawo było by strasznie glupie, jakby trzeba było zgłaszać dawcę, zresztą nie wiem jak by to miało wyglądac, wiadomo ze sami byśmy sie nie przyznali w szpitalu ani w USC, nie wiem jakby to sprawdzili kto jest ojcem.
Agatek super :* widzisz, wszystko dobrze z dzidzią :)
Nie wiem jaki w tym byk cel. Wiem tyle, że kojarzyło mi się ze znakowaniem krów conajmniej. Bo niby czemu moje czy wasze dziecko miałoby mieć specjalna pieczątkę w akcie urodzenia? Czemu to by miało służyć? Utworzeniu grup gorszego sortu chyba. Czy jakiś wykluczen. Idąc tym tokiem myślenia to trzeba było by zrobić pieczątki dla tych z HIV, bez nogi ręki i mózgu. A to w szczególności. Chociaż błąd. Rozumu, bo mózg ma każdy.
 
Kochana więcej optymizmu. Całe pokłady pesymizmu pochłaniam tu ja. Wystarczy. Was jest dwoje, to i radość musi być najmniej podwójna.
 
Westi co to ma znaczyć!! Jaki pesymizm?! Mam do Ciebie przyjechać i kopniaka dać? ;)
Eche. Pesymizm to moje któreś imię. Kopniaka dostałam od słupa. Przed chwila. Tzn lampy ulicznej. Idzie sobie człowiek, pisze na forum, a tu mu słup. Moje głośne słowo uważane za wulgarne, choć moim zdaniem są gorsze, zostalo skwitowane przez starszego jegomoscia. :)
 
reklama
Eche. Pesymizm to moje któreś imię. Kopniaka dostałam od słupa. Przed chwila. Tzn lampy ulicznej. Idzie sobie człowiek, pisze na forum, a tu mu słup. Moje głośne słowo uważane za wulgarne, choć moim zdaniem są gorsze, zostalo skwitowane przez starszego jegomoscia. :)
No to podziękuj lampie ode mnie :p Nie bede musiała nogi nadwyrężać :p
 
Do góry