reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zachomikowalas trochę pozytywnej energii tych cudnych terenów?
Robilam co moglam,najwiecej chomikowalam na lozku,zeby kropkom nie przeszkadzac,swiat jest piekny,co tu duzo gadac,juz sie ciesze na pociag,bede jechala znowu przez gory,a w dole rzeka przez parenascie km.cudnieeee:biggrin2:a najbardziej na moje siersciuchy,dzieci i meza.dokladnie w tej kolejnosci:biggrin2::wink::biggrin2:
 
Cześć dziewczyny
Agatek wiem, ze ciezko Ci teraz, ale musisz byc dzielna, napewno wszystko będzie dobrze, jestes w szpitalu, pod opieką, napewno nic zlego sie nie stanie!! Trzymam kciuki mocno za Ciebie!

Dziewczyny mam pytanie odnośnie dawcy nasienia z banku spermy, jak to teraz wygląda? wiem, ze jakos prawo sie pozmieniało i cos mi sie obiło o uszy, ze to trzeba zgłaszać pozniej przy załatwianiu aktu urodzenia dziecka....ktoś coś wie?
 
reklama
Cześć dziewczyny
Agatek wiem, ze ciezko Ci teraz, ale musisz byc dzielna, napewno wszystko będzie dobrze, jestes w szpitalu, pod opieką, napewno nic zlego sie nie stanie!! Trzymam kciuki mocno za Ciebie!

Dziewczyny mam pytanie odnośnie dawcy nasienia z banku spermy, jak to teraz wygląda? wiem, ze jakos prawo sie pozmieniało i cos mi sie obiło o uszy, ze to trzeba zgłaszać pozniej przy załatwianiu aktu urodzenia dziecka....ktoś coś wie?
Nie trzeba. Ktoś nie zbyt mądry chciał żeby ogólnie dzieci poczęte z ivf w metryce miały taka adnotacje.
Z tego co kojarzę to chodziło o takie jakby uznawanie ojcostwa :/
 
Do góry