reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szila mega! Tak sobie przypomniałam, że testowalysmy podobnie. Mogłam tez być w tym punkcie :( ech...
Wiem, że jak pomyślimy to w gardle ściska, ale wierzę, że i Tobie się uda i Ty będziesz mogła oglądać takie widoki!!!Ja do dziś nie wierzę...Po tych wszystkich latach starań teraz tak trudno mi uwierzyć, że to się dzieje naprawdę, dopiero jak widzę dzidzia na usg to dociera do mnieJestem pewna ze i Ty tego niebawem doświadczysz!!!Trzymam mocno kciuki za Ciebie i resztę naszej ekipyUciekam spać, bo jutro do pracy nie wstanę, Pa pa
 
reklama
Witam.
Chciałabym dołączyć do Waszego grona . Jestem 6 dzień stymulacji hor. jutro mam usg, punkcja prawdopodobnie w sobotę . Dziewczyny bardzo sie martwię ,od wczoraj jestem na penicylinie mam anginę. Antybiotyk mam brać przez 12 dni , czy to aby nie zaszkodzi ... Trzymam kciuki za wszystkie ktore czekają na swoje upragnione szczęście .

Alex witaj, penicylina jest bezpieczna, brałam ją w ciąży. Tym się nie martw, ważne żeby pozbyć się anginy. Bakterie są dużo gorsze.
 
Agatek musisz sie uspokoić i wyciszyć. Stres powoduje skurcze macicy, spokojnie. To, że innym sie przytrafiła tragedia nie znaczy, że ciebie spotka to samo. Musisz wierzyć w to dziecko i w to, że bedzie dobrze. Poproś o relanium i nie myśl za duzo. Teraz oprócz leżenia i spokoju nic nie możesz zrobić - reszta w rękach Boga i lekarzy. Dzidziuś jest duży i walczy a ty zapewnij mu spokój.

Kasia_basia, szila - wspaniałe wieści :-) niech maluszki rosną zdrowo.
 
Dzień dobry.

Agatek :*
Falka za przyrost!
onadlaniego za widoki o tylko dobre informacje!
Pisanka za serduszko i najpiękniejszy widok!
martka żebyś zobaczyła kropka i się trochę uspokoiła! :* i zwolnienie kobieto i odpoczywa sz! :*
Ann spokojnej podróży z dzieciaczkami :*
Najki za decyzje Twoja :*

I w ogóle macie dzisiaj wszyscy buziaka :* i brzuchy tez maja cmoka :*
Miłego dnia!
 
kciuków nie puszczamy :) i pozytywne fluidy wysyłamy :)

MAJ

5: Falka302 – II betowanie
5: onadlaniego - wizyta u gin prowadzacego ciążę
5: pisanka89 - wizyta pecherzykowo-serduszkowa
5: martka83 - wizyta serduszkowa
5: Alex83 - usg w czasie stymulacji

6: westaice – betowanie
6: ilka - betowanie
6: wiolciab – II betowanie
6: Natalia89 - podgląd w czasie stymulacji
7: natula – crio
7: koralik – wizyta przed crio
7: kinia - betowanie
9: koralik – wizyta przed crio
10: strawbelka – wizyta serduszkowa
11: anika - wizyta u gin prowadzącej ciaze
11: ewelin86 – wizyta serduszkowa
12: Ewa651 - usg polowkowe
15: pisanka89 - wizyta u gin prowadząćego ciążę
16: olusja1987 - usg prenatalne w I trymestrze
16: rybka - wizyta kontrolna przed kolejnym crio
16: butterfly - betowanie
17: Moniusia – wizyta przed stymulacją
19: aniolkowa.mama - wizyta u poloznej
21: MartiniM - wizyta u gin prowadzącej ciaze
21: Madzionga – usg połówkowe
24: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: szila - badanie prenatalne w I trymestrze

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe
6: olusja 1987 - wizyta u gin prowadzącego ciąże



Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry