reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lolitka,
Święta matko co się stało??? boni Lolitka uważajcie na siębie, jeszcze takich sensacjii wam i nam tutaj brakuje:wściekła/y: dobrze się czujesz, nie jest ci słaabo? co z mężem a po co to wdychał, usnął czy jak?? no zdenerwowałam się bardzo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie potrzebne oj nie potrzebne takie historie. mysle że na komóreczki to nie wpłynęło ale na plemniczki. najgorszy ten stres!! a to w domu się stało??

facet ma rodzine tylko okazało się że to niezła mentha z niego:(
miałam mu odpuścić ale dziś się dowiedziałam, że gadał coś na spotkaniu asystentów odnośnie mojej osoby więc się zeźliłam na niego i jadę jutro do pracy do związków zawodowych i do naczelnego dyrektora zobaczymy co powiedzą. Ciekawa jestem czy mnie zleją czy wezmą się za gamonia

Marchewka, to ci się trafił dureń szef:angry: idiota:angry:napewno możesz mu jakoś zaszkodzić tylko czy to ci potrzebne jako dodatkowy stres przy staraniu
 
reklama
a ja sie melduje z 1szego scana
5 ladnych pecherzykow od 11 do 14mm, reszta maluszki. bedziem czekac zeby maluszki zaczely rosnac. ostatnio maluszki zaeczely rosnac od 10 dnia stymulki dopiero wiec chyba i teraz troche podgonia
endo 8mm wiec bedzie ladne do punkcji
Hejka Lolitko dobry wynik pewnie do punkcji jeszcze kilka pęcherzyków dojdzie, będę trzymać kciuki;-)A z tym duszeniem kiepska historia ale miejmy nadzieję że jednak że na Ciebie nie wpłynie wcale a na pływaczki wcale albo w mini mini stopniu. Trzeba myśleć pozytywnie.
Kochana jak myślisz od transferu minął dziś 15dzień czy mogę już zrobić sikańca żeby zobzczyć te dwie kreseczki czy lepiej nie , bo jak nie wyjdzie to się zestresuje, i bede sie wkurzać czemu nie wyszedł skoro betka ok
Generalnie brzusio mnie momentami pobolewa i shizuję;-)
Mężuś wrócił wiec ide się przywitać i wypić razem herbatkę

cześć dziewczynki;-)
Aga, Natka, Ewelinka jak tam u was samopoczucie??
Cześć Dorcia moje samopoczucie nawet nieżle, jeszcze chyba do końca nie dowierzam że się udało:tak:Troche brzusio pobolewa czasem i wpadam w shize, ale generalnie jest oki, za dużo staram sie nie myśleć i nie mam na to czasu bo już za kilka dni obrona, wiec to mi siedzi w głowie, ale mam nadzieję będzie oki:tak:

marchewka81 Dziewczyny mam problem. Pracodawca ma pretensje do mnie pisze:
Marcheweczko [/B]współczuję , ja na szczęście nie jestem w takiej sytuacji. Swoja drogą burak jeden , wkurzają mnie takie barany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I niech ten system wprowadza a co Ciebie to a ty teraz zamierzasz wprowadzić do swojego życia fasolkę :tak::tak::tak:nie tylko praca jest najwazniejsza!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lolitka
Kochana uważaj na siebie. Co tam takiego wam się przydarzyło?

Aga
jak betka jest >5, w niektórych przypadkach >25 to nie ma ...... we wsi, dwie kreski muszą wyjść, a skoro u ciebie gin potwierzdił już betkę 180, to nie masz się czym martwić.

Kahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gdzie jesteś?

Marchewka
powiedz swojemu szefowi żeby cię w posladki pocałował:) W chwili obecnej, nawet gdyby cię zwolnił, a ty zajdziesz w ciążę to musi cię przywrócić do pracy. Kut...... jeden:):):):):):):) Postrasz ich trochę - prasa, telewizja, że ich do sądu podasz, zawsze można to podciągnąć pod dyskryminację, ewentualnie mobbing. Coś się wymyśli. W razie czego daj znać mam kumpele w prasie, chętnie podejmie temat:)
 
dziękuję wam bardzio:-)
jutro jadę do związków zawodowych i będą w mojej sprawie interweniować u dyrektora naczelnego. Jak to nie będzie skutkować to podam go do sądu pracy.
Nie wpłynie ten stres na mnie bo zrobia to za mnie związki zawodowe a należę do jednego z największych w Polsce -S....:-)
 
A ja chyba dzisiaj dostałam @. Chociaż kto to wie, już sama nie wiem co jest @ a co nie. W końcu to od 28 stycznia cały czas coś ze mnie leci:)
 
Aga

15dpt to juz mozna sikac...ale po co Ty masz sikac skoro mialas juz bete?????


Moje dymy sie w domu zdarzyly.... za dluga historia by opowiadac, ale tak - zdarzylo sie to w nocy, i jak Moj sie zerwal to walczyl z tymi dymami pare godzin zanim ja sie nawet obudzilam...wiec to jego najbardziej dotknelo
Nic sie w domu nie stalo - tylko sztynk idzie od tego smrodu...wsio popralismy wczoraj, juz dzisiaj troche lepiej
 
15dpt to juz mozna sikac...ale po co Ty masz sikac skoro mialas juz bete?????
Lolitko i Ewelinko
Kochane wiem że to może głupie , ale tak bym chciała zobaczyć na sikańcu dwie kreseczki:-)tak tylko dla siebie poprostu:tak:wiem że betka wysoka i ciąża jest i cieszę sie ale tak mi się zawsze marzyło zobaczyć te dwie kreseczki to jeśli już można to może zrobie teściorka któregoś dnia tylko musze go najpierw zakupić:-)
Miłego dzionka dziewczynki buziaki
 
15dpt to juz mozna sikac...ale po co Ty masz sikac skoro mialas juz bete?????
Lolitko i Ewelinko
Kochane wiem że to może głupie , ale tak bym chciała zobaczyć na sikańcu dwie kreseczki:-)tak tylko dla siebie poprostu:tak:wiem że betka wysoka i ciąża jest i cieszę sie ale tak mi się zawsze marzyło zobaczyć te dwie kreseczki to jeśli już można to może zrobie teściorka któregoś dnia tylko musze go najpierw zakupić:-)
Miłego dzionka dziewczynki buziaki

Zrob sobie fotke tych dwoch kreseczek i dla malucha do albumu :) Ja tak zrobie- o ile kiedys te 2 krechy zobacze :(

betabeta

zepsuło mi się gg więc musiałam założyć nowe konto. to jest nr: 20796898
pozdrawiam

OKi, zapisze sobie od razu.
Jak sie udalo w zwiazkach? daj szefowi popalic!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U mnie w pracy też nic nie wiedzą. Więc wiję sie jak piskorz aby połączyć pracę, wizyty, usg ...Ale po transferze to biorę sobie urlopik :)
 
Do góry