reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a ja sie melduje z 1szego scana

5 ladnych pecherzykow od 11 do 14mm, reszta maluszki. bedziem czekac zeby maluszki zaczely rosnac. ostatnio maluszki zaeczely rosnac od 10 dnia stymulki dopiero wiec chyba i teraz troche podgonia

endo 8mm wiec bedzie ladne do punkcji
 
a ja sie melduje z 1szego scana

5 ladnych pecherzykow od 11 do 14mm, reszta maluszki. bedziem czekac zeby maluszki zaczely rosnac. ostatnio maluszki zaeczely rosnac od 10 dnia stymulki dopiero wiec chyba i teraz troche podgonia

endo 8mm wiec bedzie ladne do punkcji

Pięknie! jak sie czujesz na tej stymulce?
 
ja sie czuje bardzo dobrze....nic sie nie dzieje, ale juz brzunio zaczyna byc niewygodne bo sie jajorki powiekszaja wiec jakbym byla w 4 miesiacu ciazy
 
cześć dziewczynki;-)
jestem troszke zarobiona, ale systematycznie czytam posty.
witam serdecznie nowe dziewczynki:-):-):-) siemka:-)
ale kurcze co nam się dzieje z Kahhha??????? nic się nie odzywa do nas:-(

Lolitka, słonko pięknie rosną :-) to już 7 dni minęło od pierwszego dnia stymulki:-) jak ten czas leci. będzie dobrze urosną i wyrosną nam piękne dzieciaczki, zobaczysz:-):-)
Aga, Natka, Ewelinka jak tam u was samopoczucie??
 
a ja sie melduje z 1szego scana

5 ladnych pecherzykow od 11 do 14mm, reszta maluszki. bedziem czekac zeby maluszki zaczely rosnac. ostatnio maluszki zaeczely rosnac od 10 dnia stymulki dopiero wiec chyba i teraz troche podgonia

endo 8mm wiec bedzie ladne do punkcji

super:-) trzymam kciuki by było jak najwięcej pięknych jajeczek:-)

Dziewczyny mam problem. Pracodawca ma pretensje do mnie, że staram się o dziecko. Dał mi do zrozumienia, że powinnam wpierw go zapytać o pozwolenie bo on teraz nowy system wprowadza do lab.
wiecie może jak załatwić ten problem? będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
 
Marchewka

Nie znam sie w tym temacie wiec niestety nie pomoge...
Ale niezly z nego h...uj - co to ma byc, ze mu sie nie podoba...a nie musi mu sie podobac bo to nie jego zycia kuzwa jego mac


zeżlił mnie nieziemsko


Dorotka
Ano leci....najprawdopodobniej punkcja w poniedzialek bo ja wolno odpowiadam na stymulke. Mam teraz zblizone wyniki do ostatniej i tam mi dzieciaczki tez podrosly pozno. Nie chce ich az tyle co wtedy, ale jeszcze ze 3 lub 4 sztuki by sie przydaly. I o to raczej sie nie boje...

bardziej o ta tragedia co zesmy w domu mieli, ale nie bede pisac zadnych szczegolow oprocze tego, ze malo co nie podusilism sie dzisiaj dymem... ja sie malo nawdychalam, ale moj M az go mdlilo i sie troche zatrul (wdychal ten dym chyba ze 4 godziny)...to sie odbije niestety na plywakach napewno....co do mocih komorek nie wiem - dosc krotko oddychalam ta truzizna, nie wiecej niz godzine wiec moze bedzie ok
 
Ostatnia edycja:
super:-) trzymam kciuki by było jak najwięcej pięknych jajeczek:-)

Dziewczyny mam problem. Pracodawca ma pretensje do mnie, że staram się o dziecko. Dał mi do zrozumienia, że powinnam wpierw go zapytać o pozwolenie bo on teraz nowy system wprowadza do lab.
wiecie może jak załatwić ten problem? będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

O rany, rece opadaja jak sie slyszy cos takiego.. Gosc pewnie rodziny nie ma, albo ma ale w nosie...
 
reklama
facet ma rodzine tylko okazało się że to niezła mentha z niego:(
miałam mu odpuścić ale dziś się dowiedziałam, że gadał coś na spotkaniu asystentów odnośnie mojej osoby więc się zeźliłam na niego i jadę jutro do pracy do związków zawodowych i do naczelnego dyrektora zobaczymy co powiedzą. Ciekawa jestem czy mnie zleją czy wezmą się za gamonia
 
Do góry