reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka ;-)Zrobie sobie ten teścik ale chyba dopiero w sobote, bo narazie nie wyłaniam się z domku tylko się uczę, zrobie go dla fotki jako pierwsze zdjecie w albumie naszego/ych szcześć:-)
Marcheweczko i jak w pracy zadziałałaś coś?
KAHAAA GDZIE JESTEŚ? CO Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!ODEZWIJ SIĘ CZEKAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam :-)

Wpadlam tylko na chwile, bo nie moglam sie powstrzymac przed gratulacjami dla Agi.

Aga, kochanie - moje ciche gratulacje!!! Zdrowo rosnijcie :-):-):-)

Reszte dziewczynek goraco pozdrawiam. Na nas tez oprzyjdzie niedlugo pora:tak:
Buziam Was

 
Witam :-)

Wpadlam tylko na chwile, bo nie moglam sie powstrzymac przed gratulacjami dla Agi.
Aga, kochanie - moje ciche gratulacje!!! Zdrowo rosnijcie :-):-):-)
Reszte dziewczynek goraco pozdrawiam. Na nas tez oprzyjdzie niedlugo pora:tak:
Buziam Was
Kaprysia nie dziękuję co by nie zapeszać, pozdrawiam ściskam bużka:-)
 
hej dziewczyny!!!

LOLA200 - uwazaj na siebie zwlaszcza teraz!!

zreszta wszystkie uwazajcie...

ja niestety jestem w punkcie zero czyli z moich komorek wielkie G, na poczatku bylo 7 potem okazalo sie ze 2 jajka a tego nic nie wyszlo, nawet do wstepnego podzialu po zaplodnieniu nie doszlo czego nie za bardzo rozumiem, bo przeciez ICSI zapladnia bezposrednio tak czy nie? to tak jakby plywak sobie odplynal w nie ta strone co trzeba...nie mniej jednak lece dzis do gina, moze odkryl jakas kosmo nowa metode mam nadzieje...bawcie sie dobrze, ja musze zaczac odpompowywac wode z trzewii:)
 
Bulalula

W ICSI co sie dzieje to to ze plywaka pakuja do komoreczki zapladniajac ja. Pozniej co powinno nastapic ale to juz niezaleznie czy IVF czy ICSI - zaplodniona komorka powinna sie zaczac dzielic. U Ciebie ten drugi etap nie doszedl do skutku. Komorka zaplodniona w wyniku ICSI nie dzielila sie.....
 
Bulalula
strasznie mi przykro kochana. Ale głowa do góry, jeszcze się wszystko uda i na nas przyjdzie czas:)

Betabeta
byłaś ostatnio w Novum? Jakieś wrażenia?

Marchewka
chora jesteś? Stresować się przez jakiegoś patyka. Myśl o fasolce a nie o jakimś czubku:)

KAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA
gdzie jesteś ??????????

Jak cię dorwiemy to ci nakładziemy klapsów na gołą dup...... !!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak tak możesz nas traktować? My twoje babyboomowe funfelki tak się martwimy, a ty nie dajesz znaku życia. Ty podła, niedobra i ....... co jeszcze chcesz:-D:-D:-):-):-D:-D:-):-)
 
reklama
hej dziewczyny!!!
LOLA200 - uwazaj na siebie zwlaszcza teraz!!
zreszta wszystkie uwazajcie...
ja niestety jestem w punkcie zero czyli z moich komorek wielkie G, na poczatku bylo 7 potem okazalo sie ze 2 jajka a tego nic nie wyszlo, nawet do wstepnego podzialu po zaplodnieniu nie doszlo czego nie za bardzo rozumiem, bo przeciez ICSI zapladnia bezposrednio tak czy nie? to tak jakby plywak sobie odplynal w nie ta strone co trzeba...nie mniej jednak lece dzis do gina, moze odkryl jakas kosmo nowa metode mam nadzieje...bawcie sie dobrze, ja musze zaczac odpompowywac wode z trzewii:)

Bulalula strasznie mi przykro , nie załamuj się w końcu się uda trzeba wierzyć choć to czasem wydaje się trudne trzymaj sie cieplutko
 
Do góry