reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Betka cóż szanse na bliżniaki z tego co wiem to ok20% z tago co się orientuje to wszedzie podają max 2zarodki chyba że kobitka strasza to z tego co ja się orientuje to po 35roku życia jest szansa że podadzą 3 ale to chyba kwestia indywidualna:tak:

Ja sie lapie na te 'po 35'- wlasnie skonczylam :(
Blizniaki mega chenie, ale 3... o rany, ale by bylo przedszkole :)

BETABETA
posiew i bakteriologia trwa ok 3 tygodni u nas więc weź pod uwagę czas.
z tego co mi wiadomo to w novum takie badania są ważne 6 miesięcy.
skontaktuj sie ze mna wcześniej to pogadamy


OK, zlapie cie na gg. do IVF chca swieze badania niestety- 1 m-c. te z krwi pol roku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
BetaBeta
w Novum nie chcą transferować 3 zarodków. Jeśli to jest twoje pierwsze in vitro to zapomnij o trzech, i w dodatku świeżynki - nawet nie masz o czym marzyć. A posiew i stopień czystości pochwy zrób sobie wcześniej - bo jeśli coś ci się wychoduje, to zdążą cię przeleczyć.
 
BetaBeta
w Novum nie chcą transferować 3 zarodków. Jeśli to jest twoje pierwsze in vitro to zapomnij o trzech, i w dodatku świeżynki - nawet nie masz o czym marzyć. A posiew i stopień czystości pochwy zrób sobie wcześniej - bo jeśli coś ci się wychoduje, to zdążą cię przeleczyć.

OK, dzieki za info, dobrze wiedziec.
Te badania faktycznie zrobie wczesniej i powtorze m-c przed samym IVF tak jak kaza- dobra rada- jakby cos bylo do przeleczenia.
 
Witam Wszystkich ponownie :)
Z poprzednich postów widzę, że niektórzy pytają o badania jakie są potrzebne przed in vitro, więc podam to co ja musiałam zrobić (może komuś się przyda na przyszłość):
- HBs - VDRL - HIV - Toxo x 2 - Rubella x 2 - CMV x 2 - do tego aktualna cytologia, a M : HIV - HBs - HCV. Wszystkie badania robiłam w Invicta, bo tam okazało się najtaniej, choć już przeniosłam się do Gamety. Badania wyszły za 420zł
 
Witam Wszystkich ponownie :)
Z poprzednich postów widzę, że niektórzy pytają o badania jakie są potrzebne przed in vitro, więc podam to co ja musiałam zrobić (może komuś się przyda na przyszłość):
- HBs - VDRL - HIV - Toxo x 2 - Rubella x 2 - CMV x 2 - do tego aktualna cytologia, a M : HIV - HBs - HCV. Wszystkie badania robiłam w Invicta, bo tam okazało się najtaniej, choć już przeniosłam się do Gamety. Badania wyszły za 420zł

Hi,
dzieki za info, okazuje sie ze juz wczesniej zrobilam czesc badan (lekarka sie uparla mimo ze nie robilam badan u nich i nic na nich nie zarabiali, no ale przynajmniej wiem ze mam sie kotow wystrzegac itp). Czemu piszesz x2?

co tam dzieciaki....

czekamy na dzieciaki.. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry