reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Natko każda proba z 2 i mrozaczki też po 2 ;-)
Jakie sa wlasciwie szanse na zablizniakowanie? wiem ze im starsza kobita (ja...) tym wiecej moga podac na zyczenie. ja 2 spoko bym chciala na raz, ale 3? jakie sa % szanse ze taka trojeczka by sie przyjela? wiecie cos o tym? w Novum cala masa zdjec trojaczkow, oj...
 
Jakie sa wlasciwie szanse na zablizniakowanie? wiem ze im starsza kobita (ja...) tym wiecej moga podac na zyczenie. ja 2 spoko bym chciala na raz, ale 3? jakie sa % szanse ze taka trojeczka by sie przyjela? wiecie cos o tym? w Novum cala masa zdjec trojaczkow, oj...



na bliźniaki jest 20% szans a na trojaczki bardzo znikome tak powiedział mój lekarz.
3 zarodki podobno wkładają jak kobieta przekroczy 40 lat ale jak się uprzesz to na twoje żądanie tez ci tyle włożą ile będziesz chciała ale na twoją odpowiedzialność - tak jest u mnie w klinice
 
brat mojego pana jest adoptowany i niestety ale sa teraz z nim problemy i to powazne poza tym od innych tez nie mialam dobrych opini więc ja sama też się nie zdecyduję na adopcja.to nie dla mnie za bardzobym sie bała

Wiesz, te dzieciaki o ktorych mowie sa z biedniejszych krajow (czyli ludzie oddaja je z biedy (rodziny wielodzietne) i nie pochodza z rodzin patologicznych). dzieci sa madre, zdolne, przywiazuja sie bardzo, pochodza z dobrych osrodkow gdzie sie wychowywaly od malenstwa i gdzie bardzo o nie dbano, wiec nie maja jakichs 'skrzywien' (sorki za sformulowanie). od zawsze czuly ze sa kochane i ze sie o nie dba, a rodziny adopcyjne tylko te nawyki kontynuuja i wzmacniaja wiezi.
Sytuacja duzo inna niz adoptowanie dziecka w Polsce, dziecka ktore sie naogladalo bicia picia itp...
Ja tu tez bym sie bala... chyba trudno takie biedactwa nauczyc normalnie zyc...
 
Jakie sa wlasciwie szanse na zablizniakowanie? wiem ze im starsza kobita (ja...) tym wiecej moga podac na zyczenie. ja 2 spoko bym chciala na raz, ale 3? jakie sa % szanse ze taka trojeczka by sie przyjela? wiecie cos o tym? w Novum cala masa zdjec trojaczkow, oj...
Betka cóż szanse na bliżniaki z tego co wiem to ok20% z tago co się orientuje to wszedzie podają max 2zarodki chyba że kobitka strasza to z tego co ja się orientuje to po 35roku życia jest szansa że podadzą 3 ale to chyba kwestia indywidualna:tak:
 
reklama
BETABETA
posiew i bakteriologia trwa ok 3 tygodni u nas więc weź pod uwagę czas.
z tego co mi wiadomo to w novum takie badania są ważne 6 miesięcy.
skontaktuj sie ze mna wcześniej to pogadamy
 
Do góry