reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

agagr33
Dziękuję Ci bardzo za wiadomość. Ja dziś nie poszłam na badanie jakoś strach mnie obleciał , ale jutro idę. To czekanie jest najgorsze, a ja teraz zwlekam . Co ma być to będzie. Cały czas miałam super nastawienie , a teraz na serio się boję.
Twoja beta na 100% będzie dobrze przyrastać , nie ma innej opcji. ;-)
 
reklama
cześć dziewczyny trzymam kciuki za niedługo testujące:)
danii a u was też ten wrogi śluz? co lekarz wam powiedział o tym? masz jakieś mrozaki po pierwszym podejściu czy trzeba wszystko od nowa. Mi lekarka w invimedzie powiedziała że może do tego śluzu dochodzi coś jeszcze co się ujawni przy ivf... a równie dobrze nic się nie wyjasni i tak będziemy po omacku szukać. byle tylko nie za długo:crazy:
 
Jo.M.ja teraz naczytałam się o ciążach biochemicznych...pozatym miałam w trakcie stymulacji leczoną chlamydie i martwie się czy znikło to dziadostwo.
 
Witam. U mnie dzisiaj 6 dpt i czuje sie beznadziejnie wszystko mnie drazni czyli bez kija nie podchodz. Ciagle mnie kluja jajniki i to chyba jeden z tych trudnych dni. Zostalo tylko 3 dni do testowanka - z jednej stony tylko z drugiej az 3 dni no i ten strach o wynik!!! Chyba zaczynam swiroac:crazy:
 
Tymonko nie robiłam testu na wrogość śluzu, gdyż lekarz powiedział, że zaróno przy IUI i IVF to zupełnienie ma znaczenia, gdyż śluz i tak sie przy tych metodach omija i szkoda kasy na badania.
Niestety nie mam mrozaków, więc zaczynam wszystko od nowa :-(
 
Witam dziewczyny

A ja już po wizycie, pozytywnie nastawiona. Pani doktor powiedziała, że betka ładnie rośnie, mam nie zwracać uwagi na zewnętrzne objawy przynajmniej na razie, nie denerwować się, leżeć, odpoczywać.
Za tydzień kolejna betka, usg i zobaczymy co dalej.

Pozdrawiam
 
Agulkak, wspaniałe wiadomości nam tu przynosisz, trzymam kciuki by wszystko było ok :-)

Mam informację bardzo fajną zresztą odnośnie cen Merionalu, na Słowacji 10 ampułek 150 kosztuje 191 Euro, także ja już składam zamówienie bo wychodzi prawie połowę taniej. Także dziewczynki z południa, jak macie blsiko na Słowację to z pewnością się to opłaca.
 
Agulkak no to super, że masz pierwsze usg za sobą i wszystko w porządku-czyli teraz odpoczynek i pozytywne mysli i niech dzidzia rośnie.
Chciałam Cię jeszcze zapytać czy te wszystkie posiewy miałaś robione już w trakcie brania leków czy jak robiłaś wszystkie badania?Pytam bo Ty tez w Novum jesteś i mnie juz tylko to zostało, a teraz czekam na @ i zaczynam brać Regulon.
 
reklama
Magdusia 31

Usg mi nie robiła ponieważ lekarka stwierdziła, że " nie będzie mi jeszcze dzisiaj gmerać" za tydzień mam pierwsze usg, ale betka bardzo ładna i zwolnionko mam już ciążowe. Mam nadzieje, że dalej również będzie ładnie dzidzia rosnąć.

Masz na myśli czystość, chlamydie itp.?
Tak na prawdę to większość badań robiłam poza Novum ze względu na koszty ( w Novum jest znacznie drożej a mój mąż ma jakiś abonament w Lux Med z firmy w której pracuje i tam większość badań robiłam)
Natomiast posiewy jak najbardziej w Novum na pierwszej wizycie do IVF. Wtedy miałam najpierw pobrane posiewu następnie usg w celu sprawdzenia czy nie ma torbieli ( mimo, że nigdy ich nie miałam ) następnie wypełnianie papierków ( a troszkę tego jest ) oraz leki.
Pamiętam, że poprzednim razem coś tam w tych posiewach było nie tak i wtedy miałam robione również podczas brania leków stymulujących.

Tak na marginesie, strasznie medialna jest ta przychodnia, nie zauważyłaś tego?
 
Ostatnia edycja:
Do góry