reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

akneis a teraz jesteś codziennie w klinice tak? myślę że jak będę na takim etapie to już muszę sobie znaleść coś na miejscu tzn nocleg. tym bardziej że ja w bs bede sama i m przyjedzie na moją punkcję i potem zostaniemy do transferu już razem. pewnie ze damy rade i uda się uuudaaaaa!!!!

Upsa najważniejsze że jesteś już zdiagnozowana i działacie a medycyna daje nam szansę nawet kiedy coś w nas nawala;-) będzie dobrze wierzę w to.
 
reklama
codziennie nie ma potrzeby , jestem co 2 dzień, zresztą to uzależnione jest od tego jak sie stymulujesz.Rano krew a potem usg .;)
 
gosssssia4 ja miałam podawane 3-dniowe zarodki i betę 6 dnia po transferze miałam ujemną, a dopiero 9 dnia była dodatnia. Także ja szczerze odradzam 7 dnia..najwcześniej to 9-10 dzień..bo ja 9 dnia miałam niską 33 czy jakoś tak. Nie zawsze przy zagnieżdżeniu trzeba plamić- ja nie plamiłam:) ŻYCZĘ POWODZENIA I TRZYMAM KCIUKI!
 
Witam

gosssssia4

Nie zawsze przy zagnieżdżeniu występuje plamienie, ja np. nie miałam. Co do czasu wykonania betki to nie znam się. Ja miałam podane pięciodniowe zarodki i betka rosła tak jak w sygnaturce.


Dziewczyny w ciąży mam pytanie czy macie jakieś objawy ciążowe tzn. nudności, wymioty, bóle, tkliwość piersi codziennie zawsze czy co jakiś czas?
Pytam ponieważ zaczynam się martwić bo od dzisiaj nie czuję tkliwości piersi wręcz mam wrażenie, że są normalne w ogóle nie powiększone, nie mam nudności, zgagi a do wczoraj wszystko występowało i to intensywnie. Czekam na betkę ale mam złe przeczucia.

Pozdrawiam
 
agulak - zadnych objawow ciazowych u mnie... balam sie ze cos nie tak bo NIC nie czulam. ale wsio dobrze


u mnie operacje odwolali. bole mi sie zmienszyly od 3 dni wiec na razie czekamy.
 
agulkak każdy organizm ma inne objawy lub ich nie ma. Ja powiem szczerze będąc w piątym tygodniu nie miałam żadnych objawów..dopiero przyszły później- w moim przypadku to nudności i muszę zjeść co dwie godziny bo inaczej tak mnie skręca na wymioty że nie wiem.Natomiast tkliwość piersi była na samym początku potem zniknęła a potem znów powróciła.Nie ma co się tak doszukiwać objawów. Betka będzie rosła i tyle!!nie ma innej opcji!:-)

agagr33 gratuluję!!!!!!!!!!!!!oby teraz tylko ładnie przyrastała czego Ci z całego serca życzę!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a co myślicie o takim przyroście betki?12dpt - 223,4, 16dpt - 984,1
dodam, że 16 dpt to dzisiaj.

agagr33

Gratulacje !!!!!! Trzymam kciuki za wzrost betki!!!!

lolitka200

Wspaniała wiadomość!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry