reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja we wtorek lecę na zdjęcie szwów; dzwoniłam ostatnio do gina w Novum i powiedział że za 3 miesiące mogę znowu podchodzić do transferu. Przez ten czas muszę trochę schudnąć i zadbać o siebie, bo przez to leżenie ostatnimi czasy i podżeranie troszkę przytyłam i wogóle. Chyba zrobie sobie tydzień piękności. Muszę lecieć do fryzjera i kosmetyczki, muszę się umówić na masaże. A wy może chodzicie gdzieś dziewczynki (te z Warszawy i okolic) do masażysty? Możecie jakiegoś polecić? A może jakaś fajna kosmetyczka? Bo ja mam tylko stałą od pazurów.

Jestes na antykonceptach? w ramach przygotowan do nastepnego IVF?
Ja musze czekac m-c i sprawdzic czy mi sie torbiele wchlonely. ale nawet jesli to i tak sie nie zalapie na zaden protokol (chyba?), bo sprawdzaja w 3 dniu cyklu a od 1 albo 21 poprzedniego m-ca zaczyna sie protokol, tak? please sprostujcie bo juz to za soba macie, a ja zgaduje...

Jakies inne badania niz do inseminacji dochodza przed IVF?

Dziewczyny z wawy- gdzie robicie badania, zeby sie nie dac okradac Novum? ja do tej pory w lab. Fryda w szpitalu bielanskim, ceny 1/3- 1/2 tego co w Novum. macie jakies inne (blizej centrum) miejsca do polecenia?

Co to za lab. w ktorym pracujesz Marchewka? nie kluj sie tam za czesto :)))

a czy okres załatwiania adopcji nie trwa przypadkiem gdzieś około 2,5 roku?

Niestety...trza sie naczekac...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jestes na antykonceptach? w ramach przygotowan do nastepnego IVF?
Ja musze czekac m-c i sprawdzic czy mi sie torbiele wchlonely. ale nawet jesli to i tak sie nie zalapie na zaden protokol (chyba?), bo sprawdzaja w 3 dniu cyklu a od 1 albo 21 poprzedniego m-ca zaczyna sie protokol, tak? please sprostujcie bo juz to za soba macie, a ja zgaduje...

Jakies inne badania niz do inseminacji dochodza przed IVF?

Dziewczyny z wawy- gdzie robicie badania, zeby sie nie dac okradac Novum? ja do tej pory w lab. Fryda w szpitalu bielanskim, ceny 1/3- 1/2 tego co w Novum. macie jakies inne (blizej centrum) miejsca do polecenia?

Co to za lab. w ktorym pracujesz Marchewka? nie kluj sie tam za czesto :)))

jakie badania potrzebujesz zrobić?
jeśli będę w stanie to mogę ci je wykonać za 0
 
Wielkie sorry, ale ja na adopcję się nie zdecyduje.:) To nie dla mnie.

Jasne, tez tak naprawde bardzo bym sie bala... ale ci ludzie ktorzy mi o swoich dzieciakach opowiadaja niesamowici sa...po prostu nie chce sie wierzyc ze oni je kochaja tak rozpaczliwie mocno- mam wrazenie ze bardziej niz niektorzy ludzie swoje dzieci- tak sa w nie zapatrzeni. to mi pozwala wierzyc ze tez bym sie tak w swoim adoptowanym zakochala. moj M spoko stawia na taka opcje, wiec luz.
 
Betabeta

ja mam 11 mrozaków, tak więc w ramach przygotowań biorę tylko 3-7 dc CLO, czekam na owulację i transferek. Ale to dopiero gdzieś w czerwcu.
 
jakie badania potrzebujesz zrobić?
jeśli będę w stanie to mogę ci je wykonać za 0

Zartujesz, serio? bosko by bylo!!!
Juz zerkam w karteczke co mi tam Novum nakazalo...
u oboja z nas: HIV, HBs, HCV,
moja grupa krwi
i za prawie m-c powtorka FSH

A do tego bakteriologia i posiew.

Ja większość badań robiłam w Novum, a resztę w Centrum Medycznym Damiana.

Novum ma ceny strasznie duze. bardzo zaoszczedzilam na hormonach itp
Polecam Fryde:
Fryda - Kalkulator cen

Dzięki za miłe przyjęcie :)
We wtorek kończę decapeptyl a @ jak nie ma tak nie ma.. W środę jestem umówiona na wizytę. Boję się że zablokowałam się i nic nie wyjdzie z tego podejscia. W pracy o niczym nie wiedzą a zaczełam juz robic grunt pod ulop w połowie marca tak abym po transferze mogła trochę poleniuchować. Nie wiem co z tego będzie - mąż pełen nadzieji i mnie wspiera ale ja boje sie dopuszczać myśli do siebie. Nie wiem jak duzo jeszcze zostało mi sił aby znieść kolejne rozczarowanie.

Hej,
Wrzuc jako sygnature swoja dotychczasowa droge- bedzie latwiej pamietac kto co po czym przed czym...
Skad jestes?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zartujesz, serio? bosko by bylo!!!
Juz zerkam w karteczke co mi tam Novum nakazalo...
u oboja z nas: HIV, HBs, HCV,
moja grupa krwi
i za prawie m-c powtorka FSH

A do tego bakteriologia i posiew.

hiv hbs hcv fsh tak
grupy nie wiem czy mi sie uda zalatwic
a co z bakteriologii i posiewu masz zrobić?
 
reklama
Do góry