reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Madzionga ja do pracy nie chodze,dostalam chorobowe ale w zasadzie je wyblagalam bo przy mojej pracy w domu starcow i zwiazanym z tym dzwiganiem,praca na zmiany,Nicki moglo by sie to dla nas zle skonczyc.
Madzionga ty piszesz o USG ,to twoje pierwsze po transferze?Ja man jutro i strasznie sie boje szczegolnie ze nie mam zadnych objawow.Madzionga ty masz jakies objawy typu nudnosci,wymioty?
A dzisiaj zwymiotowalam zupełnie nagle :D ale nie wiem czy to nie ze stresu. Ja mam tak jakby drugie, bo pierwsze miałam w zeszła środę bo zaczęłam krwawic... A Ty który masz dpt ? To twoje pierwsze usg ?
 
reklama
Limonka,jak sie czujesz? Jezeli möge zapytac,mialysmy prawie w tym samym czasie transfer chyba. Ja nie czuje nic poza lekkim napieciem w piersiach,strasznie mnie to niepokoi.
 
Ewunka, u mnie pierwszy transfer udał się, ale na krótko niestety. Drugi ma dziś wg moich obliczeń 8t5d :) i w niedzielę się widzimy :)

Edelayn, już niedługo swoją parke będziesz tulic:) jak się czujesz?

Madzionga, ja jestem od transferu na zwolnieniu. Po poprzedniej stracie tak postanowiłam. No a teraz doszły atrakcje z krwiakami i nakaz leżenia, wiec do pracy już nie wracam.
 
No chyba 2 podstawowe sprawy to zarodek i endometrium . A reszta to totolotek :biggrin2: ale jestem ciekawa ile gest dziewczyn co trafiły główna wygrana za 1 razem . :biggrin2:

Rowniez mialam to szczescie ze trafilam w glowna wygrana i to podwojna :)
Jest jeszcze Emenems ktorej tez sie powiodlo :) Ale ona juz zakopana w pieluszkach wiec rzadko tu zaglada .:p
Wiec jak widzisz Ewunka troche nas tu jest. Ale jak sama piszesz to loteria :( I nigdy nie mozna nastawiac sie na pewnosc. bo pozniej wielkie rozczarowanie i niektore dziewczyny pozniej sie zalamuja :( Ale oczywiscie trzeba wierzyc za kazdym razem w swoj cud :) Z calych sil :)
 
A dzisiaj zwymioTal jak alam zupełnie nagle :D alnicht..ie wiem czy to nie ze stresu. Ja mam tak jakby drugie, bo pierwsze miałam w zeszła środę bo zaczęłam krwawic... A Ty który masz dpt ? To twoje pierwsze usg ?
Tod moje pierwsze USG po transferze ktory mialam 6 lutego,czli dzis tak jak sie nie myle18 dzien i nic.Na dziewiec miesiecy przed transferem mialam puste jajajo plodowe i bylo podobnie nic mi.nie bylo az do 7 tygodnia i teraz sie boje ze bedzie to samo,bardziej niz chyba poronienia.
 
Edelayn, już niedługo swoją parke będziesz tulic:) jak się czujesz?
.

Aniko kochana ...Niby niedlugo... a zarazem tak daleko.. Niewiem czy to z gorki czy raczej pod gorke :p
Ciezko juz strasznie :( Najgorsze noce i spanie, budzenie sie co 1-2 godz . Spac moge tylko na prawym boku, wiec co jakis czas budze sie z bolem ktory ciagnie od biodra do stopy. Zebra bola ciagle, nie wspomne ze nawet spodni czy leginsow ubrac juz mam WIELKI klopot czasami wrecz niemozliwy, musze prosic meza albo corke o sciagniecie butow np bo nie jestem wstanie :( Jestem szczesliwa ale zarazem juz zmeczona , popuchnieta , obolala :frown: Wiem ze niektore dalyby wszystko zeby miec te bole ale zeby miec. Tez tak mysle nadal. Nigdy nie zaluje decyzji ze zgodziam sie na 2 zarodki, mimo ze nie wiedzialam ze bedzie tak ciezko. i te chwile grozy w 24 tyg, problmy z szyjka, lezeniem, to gdybym cofla czas zrobilabym to samo, bo kocham moje dzieciatka nad zycie :) . Teraz nadal duzo leze ale to juz poprostu z braku sil, czasami juz placze nawet z bezsilnosci czy z bolu. :( Ale z dnia na dzien trwam.. smieje sie do meza ze kazdy dzien to szczescie ze mam je w brzuszku a zarazem to dzien przetrwania :/ .. Oby do 10.03 :-D
 
reklama
Onadlaniego ja odradzam sikacze choć za każdym razem robiłam :angry::angry: taka jestem uparta ;)) szczerze to się sprawdziły u mnie choć poprzednio wyszedł pozytywnie (teraz jak patrzę na fotkę to taki jakiś rozmazany był pojechałam na betę a tam 0 za godz.zrobiłam kolejny i nic) teraz zrobiłam 3 i wszystkie wyszły. Przy pierwszym ivf zrobiłam w 9dpt i wyszła leciutka kreska w 10dpt polecialam na betę i było ponad 60 (przy 3 dniowym zarodku) ty widzę czekasz do 13 dnia? Czyli jeszcze przed tobą kilka dni; ))
 
Do góry