reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Edenlayn, niech będzie z górki ;) musisz być wykończona ta rwana nocą i budzenie się tak często.
A stopy widzisz?;)
Nie wiedziałam, ze masz córkę? Ile ma lat? Jak jej oczekiwanie na rodzeństwo?:)
 
Marluna ja oprócz boli brzucha jak na @ nie miałam do tej pory żadnych objawów ciążowych (no moze oprócz tego, że do 7tc i teraz od czasu do czasu mam takie dni, że dostaje zadyszki przy nawet drobnych czynnościach i musze odpocząć). Nie miałam mdłości, wymiotów, osłabień, zawrotów głowy, bólu piersi (sa większe, ale nie bolą) nic książkowego typowego dla I trymestru. Tez sie martwiłam, bo w 3 ciazy rowniez nie miałam objawów a dziecko przestało sie rozwijać w 8tc ( dowiedziałam sie w 10tc). W pierwszej ciazy miałam wszystkie objawy i ciaza rozwijała sie od początku z problemami. Także nie ma reguły. Ciesz sie, że ciaza nie daje ci sie za bardzo we znaki i możesz normalnie funkcjonować. Raczej nie ma to wpływu na rozwój maluszka.
 
Aniko a jak Ty sie czujesz ? Jak z mdlosciami? Z krwiaczkiem? Nadal jest , czy sie wchlania? Jak ogolne Twoje samopoczucie?
 
Aniko kochana ...Niby niedlugo... a zarazem tak daleko.. Niewiem czy to z gorki czy raczej pod gorke :p
Ciezko juz strasznie :( Najgorsze noce i spanie, budzenie sie co 1-2 godz . Spac moge tylko na prawym boku, wiec co jakis czas budze sie z bolem ktory ciagnie od biodra do stopy. Zebra bola ciagle, nie wspomne ze nawet spodni czy leginsow ubrac juz mam WIELKI klopot czasami wrecz niemozliwy, musze prosic meza albo corke o sciagniecie butow np bo nie jestem wstanie :( Jestem szczesliwa ale zarazem juz zmeczona , popuchnieta , obolala :frown: Wiem ze niektore dalyby wszystko zeby miec te bole ale zeby miec. Tez tak mysle nadal. Nigdy nie zaluje decyzji ze zgodziam sie na 2 zarodki, mimo ze nie wiedzialam ze bedzie tak ciezko. i te chwile grozy w 24 tyg, problmy z szyjka, lezeniem, to gdybym cofla czas zrobilabym to samo, bo kocham moje dzieciatka nad zycie :) . Teraz nadal duzo leze ale to juz poprostu z braku sil, czasami juz placze nawet z bezsilnosci czy z bolu. :( Ale z dnia na dzien trwam.. smieje sie do meza ze kazdy dzien to szczescie ze mam je w brzuszku a zarazem to dzien przetrwania :/ .. Oby do 10.03 :-D

Wiem, że ci cieżko, ale mam ochotę zaznaczyć Kocham To :-) tak jak kiedyś ktoś pisał muzyka dla uszu takie narzekanie szczęśliwej ciężarnej ;-)
 
aniolkowa.mama od miesiąca maz króluje w kuchni( ja uszkodzona jestem ) , tez o tym pomyslałam i pytałam go to mowi ,ze noże wrzuca do zmywarki ,ale deskę do krojenia myje w zlewie ... W sumie czasowo sie zgadza ,bo to świeże zakażenie ... no teraz juz nic nie poradzę ,modlę sie tylko aby do kwietnia spadło to jeszcze bedzie szansa ...
 
Byc moze od tego ilka. U nas jest nawyk wyparzania wrzątkiem desek i wszystkiego co miało styczność z surowym mięsem, ale to i tak moze sie zdarzyć przy niewielkiej nieuwadze. Lepiej że teraz i sie to przytrafiło niz na poczatku ciąży
 
reklama
Do góry